Louis Armstrong - Won't you come home tekst piosenki - Teksciory.pl

Louis Armstrong: Won't you come home

Tekst piosenki

Brak wideo

Louis Armstrong

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 38

Tekst piosenki

Louis Armstrong: Won't you come home

Won't you come home, Bill Bailey, won't you come home I've moaned the whole night long I'll do the cookin', honey, I'll pay the rent I know I done you wrong You remember that rainy evenin' I threw you out....with nothin' but a fine tooth comb Ya, I know I'm to blame, now... ain't it a shame Bill Bailey, won't you please come home (instrumental break) Won't you come home, Bill Bailey, won't you come on home I've moaned that whole day long I'll do all the cookin' honey, I'll even pay the rent I know, that I have done you, oh so, wrong You remember that rainy evenin' I throwed you out, with nothin but a fine tooth comb I know I'm to blame, now... ain't it a shame So baby, won't you please come I said now, won't you please come Bill Bailey, won't you please.... come on home
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Louis Armstrong: Won't you come home

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Louis Armstrong: Won't you come home

 

Skomentuj tekst

Louis Armstrong: Won't you come home

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Fiołkowe Pole Sobel
  „Słodka jak truskawki latem A trzyma w łapie tylko kubek słonych łez Skromna jak pole fiołkowe I to w ponury dzień Ej, chyba dzwoni kurier Tylko szkoda ze tym razem kwiaty wylądują w kuble Dobrze”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • Niemożliwość pożegnań (ft. Bisz) Pawbeats
  „pogubiony w codzienności czas znajduje już z rzadka usiąść z tobą swobodnie na dłużej nie sprawdzając zegarka jedyne formy bliskości wspomnienia aż ciężkie od znaczeń mówiące wszystko, czego ni”
 • Hieny chichot Intruz
  „Znam dobrze hieny chichot Jest gorszy kurwa niż fleszback Ten rap was wypatroszy hieny Od szyi po pępek Dawaj bit bo coś mi ciąży Tej znajomości to defekt Nigdy już nie będę naciągany jak naplet”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Won't you come home - Louis Armstrong, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Won't you come home - Louis Armstrong. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Louis Armstrong.