Ma: Klasyk (Rap miejski)

Tekst piosenki

Brak wideo

Ma

Teksty: 70 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ma: Klasyk (Rap miejski)

[Małolat] To jest klasyk - rap miejski Małolat/Ajron to dla was chłopaki I dla waszych dziewczyn Każdy z was kiedyś zapomni jak będzie miał rodzinę A te chwile nam przypomni rap Jak Kafar - tu każdy wers jest jak pomnik Weź posłuchaj, to jest rap sto procent Choć nie każdy godny by tego słuchać Ale daje Ci to, weź to oceń Ty pedale coś mówiłeś że to rap nie na poziomie Kurwa weź to doceń Najpierw zapraszasz nas, mówisz że nas wydasz Słuchasz dema, mówisz zbyt wulgarne ale ta historia jest prawdziwa Weź się zrywaj, po chuj ta intryga My chcemy tylko nagrywać i wydawać to Mamy kurwa dobry przekaz, chcemy ludziom to pokazać Chcemy grać koncerty, ja kocham to, kocham fanki Coś mówiłeś o komercji chłopak Przez te parę lat zarobiłem na tym może ze trzy bańki Ta, te dzieciaki wolą blanty, wiem bo już w tym robiłem Wolą z internetu płytę bez pudełka i okładki Coraz gorzej ten rap tu idzie Mam takie marzenie, że ten zły okres minie Choć małe nadzieję to wiesz moje serce jeszcze dla rapu bije [Małolat] Słyszałem, coś mówiłeś o nas kurwa Małolat jedzie na fejmie brata Ajron podrabia Noona Na jakim fejmie ? słyszałeś mnie na paru bitach Weź nie słuchaj co mówi internet tylko ulica Weź nic złego nie mów o tych bitach Po tym nawet na forum chłopaku żeś nie zaistniał, nie Weź najpierw popróbuj w domu bo tylko marzysz Takiego brzmienia nie osiągniesz nawet z Akai Jakbyś robił latami to nie zrobisz takich bębnów Wiesz jesteś kurwa tu na za niskim szczeblu To jest przebój nie dyskotek tylko tych osiedli Posłuchaj, okaż nam szacunek Spróbuj docenić, uwierz też ci dam szacunek Wpadnij na koncert, podnieś te ręce w górę Uwierz, ta
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ma: Klasyk (Rap miejski)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ma: Klasyk (Rap miejski)

Skomentuj tekst

Ma: Klasyk (Rap miejski)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna gdy”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Klasyk (Rap miejski) - Ma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Klasyk (Rap miejski) - Ma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ma.