Ma: Trzeba

Tekst piosenki

Brak wideo

Ma

Teksty: 70 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ma: Trzeba

[Małolat] Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie, chodzę do tych samych klubów ale to czasem nie jest takie wyjątkowe, tak jak to, że ona znowu śpi przy mnie, czasem seks jest jak pierwszy seks, to takie miłe ale to kiedyś minie, wtedy kiedy zdechnę, to może być jutro, może być pojutrze albo jak na karku będę miał czterdziestkę, ta, dlatego właśnie chcę żyć i kocham to chociaż wkurwia mnie ten syf, tak jak tych ludzi stąd ale wierzę w to, że się stąd wyrwę, kocham to życie tu, czasem go nienawidzę, wtedy pytam się gdzie jest Bóg, wiem to głupie, muszę radzić sobie sam bo jak umrę to nie wrócę. Ref. [Małolat+Pezet] A, a, a, ej, powiedz co, jeśli jutro po prostu gaśnie światło, nie ma nic, wiesz, musisz na zawsze zasnąć, nie ma nic, myślę, że czas już brać życie pełną garścią, trzeba żyć i łapać chwilę, nawet ostatnią. [Pezet] Yoł, sprawdź to, ej, ej. Wszyscy jesteśmy stąd, z osiedla, jesteśmy stąd lecz znam tylko kilku, którzy tu próbują zmienić coś jakoś, odmienić los, złapać szansę, nie chcę pójść do ziemi, chcę tylko pójść do ziemi jako ktoś, czasem gdy patrzę wstecz, myślę, że zaraz zniknę bo zbyt często moje życie jest zbyt szybkie i gdy patrzę w lustro widzę egoistę, widzę siebie, mówią, że jesteś Boże więc modlę się do Ciebie, 7 grzechów głównych, znam z nich kilka, matka mówi, że zbyt często z życiem igram, ja mówię, że zbyt często to nas czas dotyka i zbyt często myślę, że nic nie ma kiedy zdychasz, często myślę, że to jest możliwe, to wszystko, jest mi ciężko jak wszystkim egoistom bo wiem, że koniec może gdzieś za rogiem czyhać, czas wziąć się w garść i mieć coś z życia za życia. Ref. [Małolat+Pezet] A, a, a, ej, powiedz co, jeśli jutro po prostu gaśnie światło, nie ma nic, wiesz, musisz na zawsze zasnąć, nie ma nic, myślę, że czas już brać życie pełną garścią, trzeba żyć i łapać chwilę, nawet ostatnią.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ma: Trzeba

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ma: Trzeba

Skomentuj tekst

Ma: Trzeba

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Trzeba - Ma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Trzeba - Ma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ma.