Ma: Trzeba

Tekst piosenki

Brak wideo

Ma

Teksty: 70 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ma: Trzeba

[Małolat] Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie, chodzę do tych samych klubów ale to czasem nie jest takie wyjątkowe, tak jak to, że ona znowu śpi przy mnie, czasem seks jest jak pierwszy seks, to takie miłe ale to kiedyś minie, wtedy kiedy zdechnę, to może być jutro, może być pojutrze albo jak na karku będę miał czterdziestkę, ta, dlatego właśnie chcę żyć i kocham to chociaż wkurwia mnie ten syf, tak jak tych ludzi stąd ale wierzę w to, że się stąd wyrwę, kocham to życie tu, czasem go nienawidzę, wtedy pytam się gdzie jest Bóg, wiem to głupie, muszę radzić sobie sam bo jak umrę to nie wrócę. Ref. [Małolat+Pezet] A, a, a, ej, powiedz co, jeśli jutro po prostu gaśnie światło, nie ma nic, wiesz, musisz na zawsze zasnąć, nie ma nic, myślę, że czas już brać życie pełną garścią, trzeba żyć i łapać chwilę, nawet ostatnią. [Pezet] Yoł, sprawdź to, ej, ej. Wszyscy jesteśmy stąd, z osiedla, jesteśmy stąd lecz znam tylko kilku, którzy tu próbują zmienić coś jakoś, odmienić los, złapać szansę, nie chcę pójść do ziemi, chcę tylko pójść do ziemi jako ktoś, czasem gdy patrzę wstecz, myślę, że zaraz zniknę bo zbyt często moje życie jest zbyt szybkie i gdy patrzę w lustro widzę egoistę, widzę siebie, mówią, że jesteś Boże więc modlę się do Ciebie, 7 grzechów głównych, znam z nich kilka, matka mówi, że zbyt często z życiem igram, ja mówię, że zbyt często to nas czas dotyka i zbyt często myślę, że nic nie ma kiedy zdychasz, często myślę, że to jest możliwe, to wszystko, jest mi ciężko jak wszystkim egoistom bo wiem, że koniec może gdzieś za rogiem czyhać, czas wziąć się w garść i mieć coś z życia za życia. Ref. [Małolat+Pezet] A, a, a, ej, powiedz co, jeśli jutro po prostu gaśnie światło, nie ma nic, wiesz, musisz na zawsze zasnąć, nie ma nic, myślę, że czas już brać życie pełną garścią, trzeba żyć i łapać chwilę, nawet ostatnią.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ma: Trzeba

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ma: Trzeba

Skomentuj tekst

Ma: Trzeba

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Trzeba - Ma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Trzeba - Ma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ma.