Ma: Trzeba
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Ma: Trzeba
[Małolat] Boję się śmierci bo jeśli nie ma nic po śmierci to chcę wykorzystać to życie co do reszty, nie oszczędzam jak znowu coś zarobię, niestety, ale nie wydam tych pieniędzy w grobie, piję, tracę zdrowie, chodzę do tych samych klubów ale to czasem nie jest takie wyjątkowe, tak jak to, że ona znowu śpi przy mnie, czasem seks jest jak pierwszy seks, to takie miłe ale to kiedyś minie, wtedy kiedy zdechnę, to może być jutro, może być pojutrze albo jak na karku będę miał czterdziestkę, ta, dlatego właśnie chcę żyć i kocham to chociaż wkurwia mnie ten syf, tak jak tych ludzi stąd ale wierzę w to, że się stąd wyrwę, kocham to życie tu, czasem go nienawidzę, wtedy pytam się gdzie jest Bóg, wiem to głupie, muszę radzić sobie sam bo jak umrę to nie wrócę. Ref. [Małolat+Pezet] A, a, a, ej, powiedz co, jeśli jutro po prostu gaśnie światło, nie ma nic, wiesz, musisz na zawsze zasnąć, nie ma nic, myślę, że czas już brać życie pełną garścią, trzeba żyć i łapać chwilę, nawet ostatnią. [Pezet] Yoł, sprawdź to, ej, ej. Wszyscy jesteśmy stąd, z osiedla, jesteśmy stąd lecz znam tylko kilku, którzy tu próbują zmienić coś jakoś, odmienić los, złapać szansę, nie chcę pójść do ziemi, chcę tylko pójść do ziemi jako ktoś, czasem gdy patrzę wstecz, myślę, że zaraz zniknę bo zbyt często moje życie jest zbyt szybkie i gdy patrzę w lustro widzę egoistę, widzę siebie, mówią, że jesteś Boże więc modlę się do Ciebie, 7 grzechów głównych, znam z nich kilka, matka mówi, że zbyt często z życiem igram, ja mówię, że zbyt często to nas czas dotyka i zbyt często myślę, że nic nie ma kiedy zdychasz, często myślę, że to jest możliwe, to wszystko, jest mi ciężko jak wszystkim egoistom bo wiem, że koniec może gdzieś za rogiem czyhać, czas wziąć się w garść i mieć coś z życia za życia. Ref. [Małolat+Pezet] A, a, a, ej, powiedz co, jeśli jutro po prostu gaśnie światło, nie ma nic, wiesz, musisz na zawsze zasnąć, nie ma nic, myślę, że czas już brać życie pełną garścią, trzeba żyć i łapać chwilę, nawet ostatnią.
Tłumaczenie piosenki
Ma: Trzeba
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Ma: Trzeba
-
Nie uwierz
- Ma
-
Pla
- Ma
-
Rzeka we mnie
- Ma
-
S
- Ma
-
W tej grze
- Ma
Skomentuj tekst
Ma: Trzeba
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Moje 5 minut
EKIPA
„Ekipa prezentuje piosenkę "Moje 5 minut". [Refren: Zbyszek Król, Kuba Jurek, Marta Różańska] (Pięć minut, to jest moje pięć minut) (W ręce as, nie chcę więcej stać z tyłu) (Pięć minut, tojest mo”
-
1DAY IN LA
bambi, Oki, francis
„Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
FANKA
„Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
-
Dame Un Grrr - x Kate Linn
Fantomel
„Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
-
Nie życzę ci źle
Quebonafide
„Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Kocha nie kocha
- Vvavv
-
Żal po dziewczynie
- Filiploli
-
Przyjedz Chłopce - feat. Natalia Lebda
- Magik Band
-
WCIĄŻ NAM SIEBIE MAŁO
- Megam
-
Templars
- Sabaton
-
Waga słów Prod. Chris Carson
- Paluch
-
Ignoruje mnie
- Filiploli
-
Lepsze nie może być nic (z filmu 'Vaiana 2') - feat. Paweł Skiba, Julia Zarzecka, Jerzy Kryszak
- Weronika Bochat-Piotrowska
-
CHAMPIONS LEAGUE (PROD. KALEEN)
- KRONKEL DOM
-
Bored with me
- Filiploli
Reklama
Tekst piosenki Trzeba - Ma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Trzeba - Ma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ma.
Komentarze: 0