Magda Bereda: Arbuzowy Zachód Słońca (feat. Piotr Rubik)
Tekst piosenki
Tekst piosenki
Magda Bereda: Arbuzowy Zachód Słońca (feat. Piotr Rubik)
pachniało bezą
bezkofeinową
prawie jak raj
a szczęście czeka na nas tuż za progiem
chodź ze mną tam
gdzie arbuzowy zachód słońca
porwie nas czas
i tak zostanie już do końca
chodź ze mną tam
gdzie pachnie sokiem z pomarańczy
porwie nas czas
i nie przestaniesz ze mną tańczyć
bywa i tak
nieszczęścia chodzą gdzieś parami
może to znak
serca nie porwiesz, gdy ze stali
znów chwilę, dwie
popatrzę w oczy twe bezbronne
wydech i wdech
tyś mnie pokochał nieprzytomnie
chodź ze mną tam
gdzie arbuzowy zachód słońca
porwie nas czas
i tak zostanie już do końca
chodź ze mną tam
gdzie pachnie sokiem z pomarańczy
porwie nas czas
i nie przestaniesz ze mną tańczyć
Tłumaczenie piosenki
Magda Bereda: Arbuzowy Zachód Słońca (feat. Piotr Rubik)
O tym utworze
Magda Bereda: Arbuzowy Zachód Słońca (feat. Piotr Rubik)
Arbuzowy Zachód Słońca
"Arbuzowy Zachód Słońca" to utwór pochodzący z repertuaru piosenkarki - Magdy Beredy. Artystka napisała go, a następnie zaśpiewała wraz z kompozytorem Piotrem Rubikiem, na podstawie trzech losowo wybranych słów, które obecnie stanowią tytuł piosenki - "Przecież to były tylko 3 przypadkowe słowa. Nikt nie spodziewał się milionów wyświetleń i tylu próśb o dokończenie piosenki... bardzo bardzo dziękujemy, to Wasza sprawka!"
Utwór osiągnął niebywały sukces, sprzedając się w tysiącach sztuk i zdobywając certyfikat platynowej płyty.
Liczba wyświetleń piosenki na YouTube wynosi 9,7 mln wyświetleń (stan na sierpień 2024). Pod teledyskiem znalazło się też wiele pozytywnych komentarzy, zachwyconych słuchaczy - "Tęskniłem właśnie w polskich piosenkach za taką naturalnością jak dawniej! Prosty, ale szczególny utwór chwytający za serce."
Na Tekściorach dostępne są też teksty do innych utworów, pochodzących z repertuaru Magdy Beredy, jak - "Whisky Sour", "Ciasto", "Status niedostępny", czy "na dobre".
Magda Bereda
Magda Bereda urodziła się 11 kwietnia 1996 roku w Warszawie. Ta młoda artystka to: piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów.
Jest laureatką nagrody Young Choice, którą otrzymała podczas Top Of The Top Sopot Festival 2019 w Operze Leśnej.
Ponadto jesienią 2019 roku, Magda Bereda wzięła udział w dziesiątej edycji programu rozrywkowego Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, emitowanego przez telewizję Polsat. Jej partnerem tanecznym został Kamil Kuroczko. Ostatecznie para zajęła czwarte miejsce.
Na początku 2020 roku zajęła 25. miejsce na liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskim Internecie, według magazynu Forbes.
2020 rok był również rokiem, w którym artystka wydała swoją debiutancką płytę - mniejszeodtrzech.
Popularność zyskała też seria piosenek, które Bereda pisała na podstawie trzech losowo wybranych słów, między innymi był to utwór "Arbuzowy Zachód Słońca".
Magda Bereda od stycznia 2013 roku prowadzi instagramowe konto (@magdabereda), które śledzi ponad 824 tys. obserwujących (stan na sierpień 2024).
Inne teksty wykonawcy
Magda Bereda: Arbuzowy Zachód Słońca (feat. Piotr Rubik)
-
na dobre
- Magda Bereda
-
Status niedostępny
- Magda Bereda
-
Ciasto (feat. Artur Sikorski)
- Magda Bereda
-
Whisky Sour (feat. Ochman)
- Magda Bereda
-
Pierwsze skrzypce - feat. Golec uOrkiestra
- Magda Bereda
Skomentuj tekst
Magda Bereda: Arbuzowy Zachód Słońca (feat. Piotr Rubik)
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Tekst piosenki Arbuzowy Zachód Słońca (feat. Piotr Rubik) - Magda Bereda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Arbuzowy Zachód Słońca (feat. Piotr Rubik) - Magda Bereda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Bereda.
Komentarze: 2
Sortuj