Magda Femme: Czy tak

Tekst piosenki

Brak wideo

Magda Femme

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Magda Femme: Czy tak

Każdy dzień jak rytuał Może kiedyś się uda W głowie swojej już mam Mój misterny plan Ekstremalnie do przodu Czy przeszkadza to komuś? Mam swoj problem i stres Czy taką lubisz mnie? Więc czy taką lubisz mnie?! Więc czy taką lubisz mnie?! Już nie złamie mnie żadna siła Nie muszę być miła Popełniać chcę błędy I upić sie raz A,a Coś zrobić głupiego I nie bać sie tego Nie sluchać gdy bredzą Czy lubisz jeszcze mnie? Byle się nie narazic Innych słowem nie zranić By nikt nie myslał źle Wciąż modliłam sie Marionetka bez skazy Tylko w ramke oprawić I czy jest na to lek? Czy taką lubisz mnie? Więc czy taką lubisz mnieJuż nie złamie.....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Magda Femme: Czy tak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Magda Femme: Czy tak

Skomentuj tekst

Magda Femme: Czy tak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy tak - Magda Femme, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy tak - Magda Femme. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Magda Femme.