Maja Hyży (MAYA)

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Remanenty serca (ft. Daria Zawiałow) Patrick the Pan
  „Dziury w spodniach kurczą się na poduszkach stary sen deskorolka leży nie wiem gdzie oczy nie szklą się już tak piękne ciało chwile trwa sentymenty ci odbiera czas a ja, zmieniam się i tak dz”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Burza (ft. Zip Skład) Sokół
  „Burza (ft. Zip Skład) - Sokół. Płyta "NIC" ukaże się 19 listopada 2021 roku.”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Teksty i tłumaczenia piosenek wykonawcy Maja Hyży (MAYA). Poznaj słowa wybranych utworów. Znajdź tłumaczenia tekstów swoich ulubionych piosenek. Maja Hyży (MAYA) - poznaj piosenki i oglądaj teledyski. Tekściory.pl - baza tekstów piosenek, tłumaczeń oraz teledysków.