Majka Jeżowska: Nocne granie

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 64 Tłumaczenia: 0 Wideo: 20

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: Nocne granie

Księżyc przez noc skorumpowany buszuje sobie po obłokach. Na ziemi szepcą zakochani: "Kochasz" - "Kocham" Cynicy są zafrasowani, że można płynąć tak po niebie. Na ziemi szepcą zakochani: "Kocham, kocham ciebie". A potem chodzą niewyspani i już niewiedzą co się śniło. Czy księżyc ponad obłokami? Czy miłość? ref. Ta niespodzianka, która kołysze jak kołysanka zamienia ciebie w złocistą wróżkę i klejnotami zdobi poduszkę. Pociesza smutki w zbolałych damach ciągle ta sama, ta sama Mało co jada, nie kradnie marzeń o trzeciej w nocy wzdychać ci karze Tigi digi tu gi ti gi tigidigi tu gi ti gą... Księżyc przez noc skorumpowany buszuje sobie po obłokach. Na ziemi szepcą zakochani: "Kochasz" - "Kocham" A potem chodzą niewyspani i już niewiedzą co się śniło. Czy księżyc ponad obłokami? Czy miłość? A jednak skrobie pismem koślawym, z niczego sobie nie zdaje sprawy, nastraja duszę na czułą strunę, karze najwiekszą oddać fortunę. Gra debilskiego światło księżyca, wszystko odmienia, wszystkim zachwyca. Zadziwiająca i nieodkryta zagadka bytu. ref. Ta niespodzianka, która kołysze jak kołysanka zamienia ciebie w złocistą wróżkę i klejnotami zdobi poduszkę. Pociesza smutki w zbolałych damach ciągle ta sama, ta sama Mało co jada, nie kradnie marzeń o trzeciej w nocy wzdychać ci karze Tigi digi tu gi ti gi tigidigi tu gi ti gą...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: Nocne granie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: Nocne granie

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: Nocne granie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nocne granie - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nocne granie - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.