Marcin Maciejczak - DESZCZ I BEZ tekst piosenki - Teksciory.pl

Marcin Maciejczak: DESZCZ I BEZ - Tekst piosenki

Wykonawca:
Statystyki wykonawcy:
Teksty6
Tłumaczenia1
Wideo6


Tekst piosenki

Marcin Maciejczak: DESZCZ I BEZ

Wchodzę cicho sam
Nie odprowadzaj mnie
Tej nocy pachnie deszcz i bez
A ciało traci sens sens sens
Został tylko jedne krok
Coś nadciąga , powiedz stop

Niosę w dłoni mój świat
Niosę w dłoni mój świat
Powiedz ile jest wart
Niosę w dłoni mój świat

Kiedy we snie płynę
Mam jeszcze siłę
Na dnie widzę wszytkie z gwiazd
Jedna gaśnie jak ja
Niosę w dłoni mój świat

Wypadłem poza kadr
Chyba nie zmieszczę się
Tak samo ty odwracasz twarz
Żeby nie widzieć mnie mnie mnie

Został tylko jedne krok
Coś nadciąga , powiedz stop

Niosę w dłoni mój świat
Niosę w dłoni mój świat
Powiedz ile jest wart
Niosę w dłoni mój świat

Kiedy we śnie płynę
Mam jeszcze siłę
Na dnie widzę wszystkie z gwiazd
Jedna gaśnie jak ja
Niosę w dłoni mój świat
Autor tekstu: Michał Majak
Ostatnia edycja: Szary Miraż

Tłumaczenie piosenki

Marcin Maciejczak: DESZCZ I BEZ

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie Dodaj swoje tłumaczenie

Inne teksty wykonawcy

 • Marcin Maciejczak Jeśli powiem (piosenka z filmu Tarapaty 2)
  "Niestabilny mam sen kiedy wiem Że już nie wiem nic Słyszę głos jakby ktoś Wołał mnie przez zamknięte drzwi W pełni sił Nadal chce Czegoś chce Kogoś chce Przy sobie mieć Odwiedzamy świat "
 • Marcin Maciejczak Marzenie
  "jestem tu całkiem sam w uszach szum przede mną blask i tak cały dzień i w nocy w snach ciągle myślę czy kiedyś dotrę tam może, może jest tylko wiem chociaż wszytko może w gruzach lec dopók"
 • Marcin Maciejczak I'll Never Love Again
  "Wish I could, I could've said goodbye I would've said what I wanted to Maybe even cried for you If I knew it would be the last time I would've broke my heart in two Tryin' to save a part of you "
 • Marcin Maciejczak Jak gdyby nic
  "z sobą bywam sam zbyt często niż bym chciał ze sobą być ulice, deszcz i ja po ciuchu czasem myśle a w głowie krzyk może ktoś za kilka lat będzie bliżej mnie niż ja powiedz czy wysłuchas"
 • Marcin Maciejczak Rise Like a Phoenix
  "Waking in the rubble Walking over glass Neighbours say we?re trouble Well their time has passed Peering from the mirror No, that is me A stranger getting nearer Who can this person be? You w"

Marcin Maciejczak: DESZCZ I BEZ
Oceń tekst piosenki
100 %
0 %
Ocen: 6


muzyka.interia.pl


omnibusombibus 2

Skomentuj tekst piosenki

Marcin Maciejczak: DESZCZ I BEZ

Komentarze: 3
Dodaj komentarz
Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Marcin Maciejczak - DESZCZ I BEZ
~Gość 2 sierpnia 2020, 16:05
Bardzo cudnie śpiewa, od pierwszego wejrzenia na The Voice Kids było wiadomo, że wygra i wygrał. Przed tym młodym artystą jest wspaniała przyszłość. Warto go ciągle słuchać. Wspaniałe teksty piosenek. Jest pewne, że jak będzie pełnoletni i tak dalej rozpoznawalny - to wygra Eurowizję dla dorosłych.
Ciekawe?
2
0

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Marcin Maciejczak - DESZCZ I BEZ
~Gość 25 lipca 2020, 19:49
Tajemniczość, mistyka - dające dużo do myślenia w sensie religijnym i teologicznym. Piosenka mówi o nagłym przemijaniu życia tego młodzieńczego świata - jest jakby dedykacją dla tych którzy nagle niespodzianie odeszli do wieczności. - "Wchodzę cicho sam, nie odprowadzaj mnie" - osoba ta wchodzi do wieczności sama i nie chce by ją odprowadzać. -Tej nocy pachnie deszcz i bez" - jest tu mowa o nocy wieczności i łzach i kwiatach od bliskich przyjaciół. - "Ciało traci sens" - jest to myśl odchodzącej osoby do wieczności. - "Coś nadciąga, powiedz stop" - jest to określenie sądu ostatecznego i wołanie do kogoś z tego świata, aby powiedział stop i zatrzymał bieg zdarzeń. - "Niosę w dłoni mój świat, powiedz ile jest wart" - osoba, która nagle przeszła do wieczności, niesie uczynki swego życia i pyta ile są one warte? - "Kiedy we śnie płynę, mam jeszcze siłę, na dnie widzę wszystkie z gwiazd, jedna gaśnie jak ja" - osoba ta leżąca na zawsze już na dnie widzi gwiazdę, która gaśnie jak "ja". - "Tak samo ty odwracasz twarz, żeby nie widzieć mnie" - jest to mowa do bliskiej osoby, która się odwraca by nie widzieć byłego przyjaciela. Teledysk ambitnie uzupełnia mroczny czas doczesnego przemijania - oto młody człowiek plącze się w ciemności i pojawiają się dziewczyny - duchowe zjawy, które witają go i pląsają z lampionami świateł adwentowych - cieszą się i tańcu uwielbienia witają swego oblubieńca, na którego od dawna czekały. Na końcu wszyscy razem "wiecznie odpoczywają". Artysta w tej piosence, jak jasnowidz - prorok wczuwa się w mroczny świat przemijania i przemawia w imieniu tych osób jako przesłanie dla wszystkich słuchających
Ciekawe?
2
0

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz (0)
Re: Marcin Maciejczak - DESZCZ I BEZ
~Gość 25 lipca 2020, 19:46
Tajemniczość, mistyka - dające dużo do myślenia. Piosenka mówi o nagłym przemijaniu życia tego młodzieńczego świata - jest jakby dedykacją dla tych którzy nagle niespodzianie odeszli do wieczności. - "Wchodzę cicho sam, nie odprowadzaj mnie" - osoba ta wchodzi do wieczności sama i nie chce by ją odprowadzać. -Tej nocy pachnie deszcz i bez" - jest tu mowa o nocy wieczności i łzach i kwiatach od bliskich przyjaciół. - "Ciało traci sens" - jest to myśl odchodzącej osoby do wieczności. - "Coś nadciąga, powiedz stop" - jest to określenie sądu ostatecznego i wołanie do kogoś z tego świata, aby powiedział stop i zatrzymał bieg zdarzeń. - "Niosę w dłoni mój świat, powiedz ile jest wart" - osoba, która nagle przeszła do wieczności, niesie uczynki swego życia i pyta ile są one warte? - "Kiedy we śnie płynę, mam jeszcze siłę, na dnie widzę wszystkie z gwiazd, jedna gaśnie jak ja" - osoba ta leżąca na zawsze już na dnie widzi gwiazdę, która gaśnie jak "ja". - "Tak samo ty odwracasz twarz, żeby nie widzieć mnie" - jest to mowa do bliskiej osoby, która się odwraca by nie widzieć byłego przyjaciela. Teledysk ambitnie uzupełnia mroczny czas doczesnego przemijania - oto młody człowiek plącze się w ciemności i pojawiają się dziewczyny - duchowe zjawy, które witają go i pląsają z lampionami świateł adwentowych - cieszą się i tańcu uwielbienia witają swego oblubieńca, na którego od dawna czekały. Na końcu wszyscy razem "wiecznie odpoczywają". Artysta w tej piosence, jak jasnowidz - prorok wczuwa się w mroczny świat przemijania i przemawia w imieniu tych osób jako przesłanie dla wszystkich słuchających
Ciekawe?
0
0

Dodaj komentarz

Polecane na dziś

teksty piosenek

 • OSTRY / Bezimienni Plecak marzeń
  "Mam marzenia i plany , cela nie za kratami Dlatego chcę brać to co życie mi da Mam za sobą już te ciężkie rozmowy z kolegami I te kłótnie z dziewczynami, co z impetem walą drzwiami Proszę, daj mi "
 • Mata NOBOCOTEL ft. Janusz Walczuk (NBCT FREESTYLE)
  "To jest piosenka o zwycięstwie Co to w ogóle jest NOBOCOTEL? W połowie … W połowie … A w połowie hotel Co ja pierdole Bardziej przypomina mi olimpijski ośrodek Tylko sam nie wiem co to trenin"
 • favst / gibbs helo (ft. kukon)
  "Jadę w teren, mocno trzymam kierę Ze mną pani, w tym zabójczym ciele Skupiają się na mnie Bo robię karierę Skupiają się na mnie bo jestem raperem Jadę z Małolatem zakręcić aferę Wchodzimy ogniem"
 • Justin Bieber Holy (ft. Chance The Rapper)
  "I hear a lot about sinners Don’t think that i’ll be a saint But i might go dwon to the river Cause the way teh sky opens up When we touch It’s making me say That the way you hold me, hold me "
 • Deftones Genesis
  "I reject Both sides of what i am being told I’ve seen right through Now i watch how wild it gets I finally achive Balance /4x Approaching a dalayed Rebirth /4x I am positive There’s no sense "

Użytkownicy poszukiwali

 • marcin macuejczak deszcz i bez tekst
 • marcin maciejczak deszcz i bez autor tekstu

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

teksty piosenek


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 1999-2020 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.
Teksty piosenek i tłumaczenia: ilość w serwisie - 687 379