Marek Piekarczyk: Maszyny wojny - feat. Tomek Czyżewski

Tekst piosenki

Marek Piekarczyk

Teksty: 3 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3
Profil artysty

Tekst piosenki

Marek Piekarczyk: Maszyny wojny - feat. Tomek Czyżewski

Utwór Tomka Czyżewskiego o tytule "Maszyny wojny" to protest song, który powstał we współpracy z legendami muzycznej sceny polskiego rocka: Marka Piekarczyka, Piotra Sujki i Wojtka Owczarka By słowa piosenki mogły ujrzeć światło dzienne musiało minąć aż 20 lat.
Autor tekstu: Tomek Czyżewski
Data dodania: 2023-02-24
Tekst dodał: klusiu

Tłumaczenie piosenki

Marek Piekarczyk: Maszyny wojny - feat. Tomek Czyżewski

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marek Piekarczyk: Maszyny wojny - feat. Tomek Czyżewski

Skomentuj tekst

Marek Piekarczyk: Maszyny wojny - feat. Tomek Czyżewski

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Maszyny wojny - feat. Tomek Czyżewski - Marek Piekarczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Maszyny wojny - feat. Tomek Czyżewski - Marek Piekarczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Piekarczyk.