Marek Torzewski: Nic nie dane jest na zawsze

Tekst piosenki

Brak wideo

Marek Torzewski

Teksty: 7 Tłumaczenia: 1 Wideo: 2

Tekst piosenki

Marek Torzewski: Nic nie dane jest na zawsze

Umykają krajobrazyGiną przeszłe dniMija to, co nam się śniLa vie, la vie, la vieNa pędzącej karuzeliKtórą kręci czasCoraz bielszy odcień bieliRośnie w nasNic nie dane jestNa zawszeNawet niebo ponad głową Ma swój kresNic nie dane jest Na zawszePokochajmy to Co dzisiaj jestNa ukrytych fotografiach Żółkną białe bzyKto tam się umawia Na wieczność?To my, to my, to myNanizani jak koraleNa cieniutką nićPrzesuwamy się wytrwaleByle byćNic nie dane jest na zawsze...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Marek Torzewski: Nic nie dane jest na zawsze

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marek Torzewski: Nic nie dane jest na zawsze

Skomentuj tekst

Marek Torzewski: Nic nie dane jest na zawsze

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (21 lipca 2013, 23:46)
Re: Marek Torzewski - Nic nie dane jest na zawsze
Panie Marku, chcę zaśpiewać po polsku Adagio które pan śpiewa, na castingu Česko Slovensko hledá talent, gdzieś w połowie września, lecz nie mam pdkładu muzycznego. Postąpiłem przez dwa castingi i na tym dalszym bym Adagio chciał według podkładu do którego śpiewa Pan zaśpiewa´=c. Jestem Polakiem żyjącym na Śląsku Ciesiyńskim i jestem niesamowitym fanem Pana śpiewu. Jeszcze chyba z 10 lat dotyłu, kiedy Pan Kaczyński w TV2 robił wywiad i było trochę śpiewania, mnie Pan niesamowicie śpiewem zauroczył. Kocham Pana śpiew. To jest coś co wzrusza natycvhmiastowo. I o to idzie.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nic nie dane jest na zawsze
 • marek torzewski nic nie dane jest na zawsze
 • torzewski my tekst
 • nic nie dane jest na zawsze tekst
 • marek torzewski nic nie dane jest na zawsze tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nic nie dane jest na zawsze - Marek Torzewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nic nie dane jest na zawsze - Marek Torzewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Torzewski.