Maria Montell: And so the story goes
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Maria Montell: And so the story goes
She's on the dusty road aloneTravelling, travelling, travelling aloneShe loves to laugh, she loves to live, and she loves to loveShe left her home and familyTo find the thing she couldn't seeFrom the window in her house in the countrysideBridge:This small town girl needs to flyTo reach her dream in the skyAi yai yaiChorus:And so the story goesDi da didi dadi dadi dadi dadi da diAnd so the story goesDi da didi dadi dadi dadi dadi da diShe came to town and went to stayAnd found a reason there to stayShe saw the row of folks vanishing in the welfare linesAnd then she made her way back homeStrolling, strolling, strolling aloneShe hated some, she needed some, and she loved someChorusBridgeChorusDi da didi dadi dadi dadi dadi da di
Tłumaczenie piosenki
Maria Montell: And so the story goes
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Maria Montell: And so the story goes
Skomentuj tekst
Maria Montell: And so the story goes
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki And so the story goes - Maria Montell, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu And so the story goes - Maria Montell. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Maria Montell.
Komentarze: 0