Martyna Jakubowicz: Ja tylko sobie gram

Tekst piosenki

Brak wideo

Martyna Jakubowicz

Teksty: 78 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Martyna Jakubowicz: Ja tylko sobie gram

Jakiś czas tropią mnie jak pies i wywiadu chcą pewna panienka z miasta C i fotograf jej mąż gazeta ich wprost marzy od lat by w świąteczny dzień cały nakład i piękny chłam móc poświęcić właśnie mnie Ja tylko sobie gram ja aż po uszy mam Pytanie numer jeden brzmi "Kochana pani wie kogo winić mamy my że w rozrywce tak źle czy może pani w słowach choć dwóch receptę podać nam na gospodarczy mały cud inaczej mówiąc skąd brać szmal" Ja tylko sobie gram ja tylko na tym się znam Ja tylko swoje gram ja tylko na tym się znam Tak biegnie lista pytań tych jest ich chyba ze sto czy w ogóle sypiam i z kim i jaki jest stan mych kont i dzwonią i ja wiję się jak wąż i zawsze kusi mnie by ta reporterka i jej mąż mogli zaśpiewać raz mi Ja tylko swoje gram ja tylko na tym się znam Ja tylko sobie gram ja tylko na tym się znam
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Martyna Jakubowicz: Ja tylko sobie gram

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Martyna Jakubowicz: Ja tylko sobie gram

Skomentuj tekst

Martyna Jakubowicz: Ja tylko sobie gram

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Ja tylko swoje gram

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ja tylko sobie gram - Martyna Jakubowicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ja tylko sobie gram - Martyna Jakubowicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Martyna Jakubowicz.