Matt Nathanson: Wide eyed and full
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Matt Nathanson: Wide eyed and full
Lately I can t tell my friends from my enemieswhen it use to seem so clearI tried rebellion once and look where it s gotten meBanging apologies against your deaf earsAnd she said, "sing me a sweet song tonight,sing me a new song tonight" We used to lie side by sideand I would cover myself in youWe used to lie, but I'm no longer so wide-eyed and fullLately, I can't tell where all this is taking meI'm spilling over and spitting spiteful wordsThere was a time once when I understood my cruelty,but now I'm not so sure.
Tłumaczenie piosenki
Matt Nathanson: Wide eyed and full
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Matt Nathanson: Wide eyed and full
-
Wings
- Matt Nathanson
-
Lie
- Matt Nathanson
-
Little victories
- Matt Nathanson
-
Lost myself in search of you
- Matt Nathanson
-
Loud
- Matt Nathanson
Skomentuj tekst
Matt Nathanson: Wide eyed and full
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Klasyk - feat. Wiz Khalifa
Żabson
„Żabson prezentuje utwór "Klasyk" - feat. Wiz Khalifa (premiera 12 grudnia 2025 r.). [Intro: Żabson] Yeah [Refren: Żabson] Mordo, to już klasyk, co weekend nowy klub DJ serwuje basy, to powtar”
-
KTO MA STYL
Modelki, Vlodarski
„Każdy wie kto Kto ma styl, kto ma branie Zobacz jak się ruszam i zrób to jak ja Jestem jak bestia, to tak uzależnia I wiem, że Ty też to wiesz Każdy wie kto Kto ma styl, kto ma branie Zobacz ”
-
Metalowy wzwód
Nocny Kochanek
„Twardy jak stal od urodzenia nie ściągnąłem glanów twardy jak stal więc kurwa znam się na heavy metalu mam serce ze stali jest zimne i czarne jak lód szacunek metali od tego mam wzwód ambi”
-
Złota Noc - feat. Anna Rusowicz, Tomasz Szczepanik
Sidney Polak
„Czekaliśmy przez długi rok na gwiazdę co rozjaśni mrok A z nami czekał cały świat Nadzieja nie dawała spać To złota, złota noc światło niech zgasi mrok Niech zapłoną serca nam Niech pali się ”
-
grudzień
Wiktoria Zwolińska
„nie przeżyliśmy razem zimy w szafie twoje swetry i mróz który gryzie w kark zbyt wcześnie pękło to całe powietrze którym oddychałam tylko ja teraz grudzień jest twój teraz grudzień jest twój ”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Wide eyed and full - Matt Nathanson, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wide eyed and full - Matt Nathanson. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Matt Nathanson.
Komentarze: 0