Mega Dance: Magda

Tekst piosenki

Brak wideo

Mega Dance

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Mega Dance: Magda

Nie słuchajcie tej dziewczyny, ona oszukała mnie, nie słuchajcie tej blondyny, bo inaczej będzie źle, chociaż mówi słodkie słowa, i wciąż w oczy patrzy się, ta dziewczyna rozrywkowa, jeszcze dzisiaj zdradzi Cię. Ref. Taka właśnie jest ta Magda, tego nie da ukryć się, chociaż zgrabna, chociaż ładna, lecz ma serce bardzo złe x2 Już jej nigdy nie uwierze, i to samo radzę wam, choć kochałem całkiem szczerzę, to zostatałem dzisiaj sam, no a ona uśmiechnięta, już innego chłopca ma, bardzo sprytna to panienka, uważajcie radzę wam. Ref. Taka właśnie jest ta Magda, tego nie da ukryć się, chociaż zgrabna, chociaż ładna, lecz ma serce bardzo złe x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mega Dance: Magda

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mega Dance: Magda

Skomentuj tekst

Mega Dance: Magda

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mega dance magdalena tekst
 • mega dance magda tekst piosenki
 • mega dance magda
 • mega dance magdalena
 • magdalena tekst mega dance

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Magda - Mega Dance, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Magda - Mega Dance. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mega Dance.