Mel C: Protected

Tekst piosenki

Brak wideo

Mel C

Teksty: 90 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Mel C: Protected

Do you spend your life hiding in the shadows? Terrified of letting down your guard Do you fantasise of glorious tomorrows Come alive you're perfect as you are Careless lies will hurt you no more 'til the angels cry and the music dies You and I will be protected 'til this earth burns out and stops turning round I will keep you protected We're protected Walk away from those who bring you sorrow Take a chance I know you still believe Letting go of everything you can't control Open up the life you long to lead Precious heart unlock the door 'til the angels cry and the music dies... Every moment you're affected By a light so divine From the darkness we're protected With the truth in our hearts we can shine 'til the angels cry and the music dies... I'll always love you I'll always love you I'll always love you In this life we're protected We're protected I will keep you protected.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mel C: Protected

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mel C: Protected

Skomentuj tekst

Mel C: Protected

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Protected - Mel C, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Protected - Mel C. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mel C.