Mel C: What if i stay

Tekst piosenki

Brak wideo

Mel C

Teksty: 90 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Mel C: What if i stay

Calling all my senses I can't see or taste or feel you anymore And every day I'm calling on my inner strength To fight for something once worth fighting for Maybe it's life in the real world Maybe it's all been my fault What if I go? What if I leave? What if I show you how you're breaking me? And I know, whatever I say I'll still be thinking What if I stay? Staring at the stars I make a wish that I could travel back in time I lie awake just looking at your face And I remember how you used to look at mine Maybe it's life in the real world Maybe it's all been your fault What if I go... What if I'm sorry? What if I love you? What if I go...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mel C: What if i stay

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mel C: What if i stay

Skomentuj tekst

Mel C: What if i stay

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki What if i stay - Mel C, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu What if i stay - Mel C. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mel C.