Mesajah: Jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Mesajah

Teksty: 27 Tłumaczenia: 2 Wideo: 18

Tekst piosenki

Mesajah: Jest

Bo ona jestjest ładna i cwanawykorzystuje każdego napotkanego Pana.Uwierz mijest ładna i cwanaI choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama wciążJest ładna i cwanawykorzystuje każdego napotkanego Pana.Uwierz mijest ładna i cwana (ło, łoł, je, je, je, je, bum)Jest ładna i cwanawykorzystuje każdego napotkanego Pana.Uwierz mi- jest ładna i cwanaI choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama.Codziennie idzie na bibę no i robi karierę.Codziennie widzę ją z coraz to większym frajerem.Gdy mówię jej że ten kolo jest totalnym zeremOna mi mówi- on jest moim przyjacielem.Niewinnie się zaczęło teraz wciąga krakaGdzie szlaja się po nocach nie ma pojęcia matkaO rodzinie i o Bogu dawno już zapomniałaTeraz się liczy dla niej by wóda się litrami lała.Gdy idzie po ulicy za nią się oglądająOmamieni kolesie co dla niej wszystko zrobiąOna udaje niedostępną i nieśmiałą,A oni dają jej, dają jej , dają co tylko mogąi słyszą: Zrób tobo są na każde zawołanieI słyszą: zrób totracą głowę dla niejA od niej zakłamaniei tylko zobacz to wszystko tylko by się jej przypodobaćRef.Ona jest ładna i cwanawykorzystuje każdego napotkanego Pana.Uwierz mi- jest ładna i cwanaI choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama. WciążJest ładna i cwanawykorzystuje każdego napotkanego Pana.Uwierz mi- jest ładna i cwanaI choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama.Jak skinie palcem Ty będziesz jej posłańcemOgraniczony jak na łańcuchu pies z kagańcemZ nadzieją w sercu że będziesz jej wybrańcemOna wykorzystuje to co do niej czują, czują.Oni nie widzą że sami się pogrzebująBo ją miłują- miłością tą się zatrująBo co innego myślą, a co innego mówią.Zatem sami się okłamują, że chcą z nią być razem.Między sobą rywalizują by być jej gachem i o jej względyA lepiej zatrzymaj popędy, droga nie tędy!i mimo ze może to trendy, taka moda.Bardzo mi jej szkoda, jest taka młodaI jeszcze nie rozumie, ze liczy się to co nosi głowaBo jej uroda z wiekiem wyparuje jak woda.Ref. x 2Ona jest ładna i cwanawykorzystuje każdego napotkanego Pana.Uwierz mi- jest ładna i cwanaI choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama. WciążJest ładna i cwanawykorzystuje każdego napotkanego Pana.Uwierz mi- jest ładna i cwanaI choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mesajah: Jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
67 %
33 %

Inne teksty wykonawcy

Mesajah: Jest

Skomentuj tekst

Mesajah: Jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mesayah perfect world tłumaczenie
 • jej uroda wyparuje jak woda tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jest - Mesajah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jest - Mesajah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mesajah.