Mest: Electic baby

Tekst piosenki

Brak wideo

Mest

Teksty: 118 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Mest: Electic baby

VERSE: There's two loves that I have in this world My electric guitar, my electric girl I love them both so much and I hope that they see Without one of them it wouldn't be me CHORUS: Cuz I wanna hold you That's all I really wanna do Cuz I wanna hold you That's all I really wanna do VERSE: Well I would do anything for you At the drop of a dime Cuz when I feel lost I feel find knowing that your mine CHORUS: Cuz I wanna hold you That's all I really wanna do Cuz I wanna hold you That's all I really wanna do BRIDGE: I'm alone without you I feel lost I dont know what to do In this life I won't stay If you choose to run away Dont run away I need you to stay I've got four words running through my mind all the time I've got four words running through my mind all the time I've got four words running through my mind all the time CHORUS: Cuz I wanna hold you That's all I really wanna do Cuz I wanna hold you That's all I really wanna do Don't run away I need you to stay So don't run away I need you to stay
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Mest: Electic baby

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mest: Electic baby

Skomentuj tekst

Mest: Electic baby

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na lepsze Oliver Olson
  „beka, bo mówiłem: byku, nigdy się nie zmienię czekaj bo banda hipokrytów żaden tytuł - być raperem! Stara prawda: nie ma zasad Raczej: rób tu przelew Chu* kładę na karierę W sercu mam podziemie ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • GANG 2 mgng
  „Tag gruda już smakuje Właśnie tak Wyczuwam dobrą fazę cały czas Melanż nas ponosi, dobry vibe A w głośnikach już słychać masno gang Mamalo mamae Gang i je Mamalo mamae Gang Wszyscy łapy w g”
 • I Can’t Have Love, I Want Power Halsey
  „All of this is temporary Don’t call me by my name All of this is temporary Watch as i separate For your sake All of this is temporary This women will not go quietly!!! Don’t wait for me ”
 • E jak Elita Elita
  „W Elicie wszyscy to zgrana paczka Idę przez życie w wygodnych laczkach Elita wita wszystkich na lajcie Do zobaczenia gdzieś tam ja jachcie -- W skład ELITY wchodzą influencerzy, tiktokerzy, you”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Electic baby - Mest, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Electic baby - Mest. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mest.