Mezo: Rejs czwarty

Tekst piosenki

Brak wideo

Mezo

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Mezo: Rejs czwarty

1. Mam złe wieści dla kiepskich, zrzucam treści balast,przybywam po haracz, na bicie będę szalał.Mijam rywala jak Salas, dwóch na raz, trzech,lepiej żebyś się strzegł, uwaga!Gram nadal, gram va bank, mowisz: to żenada,że nada się to tylko na amatorski składak.Ja nie składam broni, pseudonim waleczny emsi,słuchasz moich płyt: merci.Nie jak Mel-C czy Riki, riki-tiki, to skandal,rap w mojej wersji, urok techniki jak Kiki Musampa.Lub mnie lub nie lub i tak będę swoje robił,bohaterski jak Robin Hood, chcesz wejśćwpisz login: Wielkopolska, WLKP, Allstarr,hiphop dający energię jak Isostar.Poczuj wysokie tentno przyśpieszonego pulsu,Lajner silny jak Ursus nie zbacza z kursu. REF. Rejs czwarty - same za siebie mówią fakty.Lajna - wciąż płynie ta łajba,żaden łajdak nie stanie mi na drodze,zawsze gotowy do walki, choć moim celem jest rozejm. 2. Jeśli twa liryka jest słaba, siedź cicho,Mez na bicie Tabba, przez konkurencji sito,przedzieram się, rządzę jak cesarz Hirohito,wojowniczy jak Gerald, reżyser gry jak Enzo Sifo.Żaden cenzor nas nie ograniczy, żaden recenzent,jego wypociny nędzne są dla mnie niczym.Strzelasz w nas?! Pudło! Pudło!Zamilknij jesli nie chcesz żebym tupnął.Zadbaj bardziej o jakość liter, schowaj swój skalpel,Mez arbiter wręcza Ci dziś czerwoną kartkę.Nie będę tym co na siłę zmienia akcenty,by recenzenty orzekły, że jego tekst jest nieprzeciętny.Jestem wstrętny, z gadką ciętą coraz bardziej,słabych emsi zostawiam sępom na pożarcie.Tej, groźny jak Tuhaj Bej, jestem tutaj, wierz mi,Czwart rejs, jak Masta Ace witam w mojej rzeźni. 3. Mam więcej żaru niż Ja-Rule, więcej czaru niż wyspy Aru,nie słyszałeś wcześniej moich płyt? Żałuj!Do szału doprowadzam marnych emsi,Podnosisz larum, rym wystrzelony w Ciebie jak Pershing.Łaku, pocałuj mnie prosto w ...mam tupet, jesteś przeciw, wylatujesz z hukiem.Wykładam karty, rejs czwarty, liryczny szatanwysyła swoją treść w cztery strony globu.Świata urok, dla jednych eldorado, dla drugich podziemny styks,błędnego koła cykl, czy to paradoks?Życie wystawia paragon, nieliczni sobie poradzą,życzę Ci byś już po stracie tuż nie wyglądał blado.Rozłóż siły, to długi dystans, żarty na bok,celem ominąć karambol i zwyciężyć jak Szabo.Po to mój rap, mój styl, rymy idą paradą,żonglerka słowem, choć to nie cyrk, to sprawia radość.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Mezo: Rejs czwarty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mezo: Rejs czwarty

Skomentuj tekst

Mezo: Rejs czwarty

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • ZAPACH CANDY DOMINIK RUPIŃSKI
  „Ja biorę ten wdech Znowu czuje to samo Na bok ten stres Choć pobudza moje ciało Niebieski dres I nike tak samo Mam czyste myśli A koszulkę z plamą Patrzę na storki, one śmierdzą reklamą I”
 • Święta w prezentach Piękni i Młodzi
  „znowu dzień kończy się wracam z pracy choć wiem raczej spóźnię się cała drogę padał gesty śnieg ominie mnie kolacja jakoś rade dam puszczam sobie 'Last Christmas' gdybym tylko mógł pocztówkę”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rejs czwarty - Mezo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rejs czwarty - Mezo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mezo.