Michał Bajor - Nie m tekst piosenki - Teksciory.pl

Michał Bajor: Nie m

Tekst piosenki

Brak wideo

Michał Bajor

Teksty: 178 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Michał Bajor: Nie m

Tych słów, o miłości tych słów dziś nie zbywaj milczeniem razem ze mną je mów. Z tych słów jesteś wszystkim co mam utkam nowe marzenie odpłyniemy nim znów czy tam dokąd odejść dziś chcesz są ogrody, gdzie też kwiaty pachną spełnieniem. Recytacja: Jakaż to była noc, bogowie, boginie. Jakże miękkie łoże. Przywarliśmy do siebie płonąc I z warg do warg Przelewaliśmy nasze błądzące dusze Gdzie jest dla mnie miejsce wolne od sideł gdy nawet w mroźnej świętej wodzie Ogień ukryty Żegnajcie troski śmiertelne, ku innemu zmierzam już światu O bogowie, boginie, co za noc Ty słów, o miłości tych słów dziś nie zbywaj milczeniem razem ze mną je mów Już wiesz, to dla Ciebie ta pieśń Pieśń ma siłę tajemną Już na wieczność będziesz ze mną Nie mów mi, że chcesz iść Powiedz mi, że od dziś Nigdy już z dłoni swych nie wypuścisz mych dłoni W ten blask w słońca blask ze mną chodź Dla nas cały jest świat Dla nas dzień, dla nas noc
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Michał Bajor: Nie m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Michał Bajor: Nie m

 

Skomentuj tekst

Michał Bajor: Nie m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • DETOX (ft. Popek) KUBAŃCZYK
  „nie śpię piątą noc chowam się pod koc wczoraj piękny lot dzisiaj zjazd, mam dość! Mamo wstyd mi wciąż Boże ratuj go – krzyczała by to Gdybym nie znał STOP słowa Więc zacząłem więcej rymować ”
 • LUNAR Arab
  „zawieszony w gwiazdach i samplach dopóki ktoś mnie nie wybudzi księżyc nuci mi życia soundtrack dzisiaj unikam ludzi coraz rzadziej walczę gdy przede mną wiatrak bardziej z boku patrz gdzie j”
 • MAGIA Alvaro Soler
  „Salgo, vente a tomar algo Traete una cancion Por si todo sale bien Oye montate en mi coche Vamos de aqui Por si todo sale bien Y nada importa hoy Te vienes o te vienes si o no? Porque la mag”
 • Pay Your Way In Pain St. Vincent
  „You got to pay Your way in pain You got to pray Your way in shame I went to the store I was feeling kinda hungry But i didn’t have the money And the shelves were all empty So i went to the ”
 • Parkour Dedis, Epis DYM KNF, Intruz, Vin Vinci, Kafar Dix37, Dawid Obserwator, Śliwa, Rufuz
  „Nie ma stania w miejscu Najwyższe obroty Koto łapią loty Patrzą mi prosto w oczy Cel się tu jednoczy Wspólny wróg to cel znów tempo ulicy podkręci nam cash jeb, jeb drzwi lecą z futryny jeb”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie m - Michał Bajor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie m - Michał Bajor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Michał Bajor.