Mietek Szczesniak: Przed

Tekst piosenki

Brak wideo

Mietek Szczesniak

Teksty: 36 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Mietek Szczesniak: Przed

Chyba mi wpadłaś w okooko w oko z tobą byłem przez chwilęoko ach dokąd, dokąd dokąd sięgasz oko-oko nie wylećsięgam gdzie wzrok nie sięga, łamię czego rozum nie złamiea głowa nie taka tęga, za to ramię silne, ramię to ramięjutro cię, ach, przed śniadaniem, no nie,nie spotkam, nie, no bo za długo śpięjeżeli dwoje naraz, zaraz, zaraz-powiem to szczerzejeżeli dwoje naraz jednakowo-to i tak w to nie uwierzęa jutro cię, ach, przed śniadaniem, no nie,nie spotkam, nie, no bo za długo śpięJestem luźny, luźny takniby podróżny, niby niebieski ptaka tak próżny, próżny, ech,próżny za trzech podróżnychniech mnie wszyscy diabli, niech,Jestem luźny, luźny takniby podróżny, niby niebieski ptaka tak próżny, próżny, ech,próżny za trzech podróżnych, więc omijaj mnieBw oko wpadłaś, a ja oczy mam okrągłe przy tobiedusza by z ręki jadła, gdy twe ciało myśli o tym co tu zrobięobie źrenice wielkie, wielkie żarcie pewnie miałyby zmysłyte moje zmysły wszelkiei ten rozum nie do końca końców ścisłylecz jutro cię, ach, przed śniadaniem, no nie,nie spotkam, nie, no bo za długo śpięJestem luźnyitd.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Mietek Szczesniak: Przed

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mietek Szczesniak: Przed

Skomentuj tekst

Mietek Szczesniak: Przed

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna gdy”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przed - Mietek Szczesniak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przed - Mietek Szczesniak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mietek Szczesniak.