Mikołaj Macioszczyk: 7,5 (7 i pół)

Tekst piosenki

Mikołaj Macioszczyk

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7
Profil artysty

Tekst piosenki

Mikołaj Macioszczyk: 7,5 (7 i pół)

Mikołaj Macioszczyk prezentuje nową piosenkę "7,5 (7 i pół)". "7,5 to opowieść o niespełnionym marzeniu. Każdy z nas śni o sukcesie. Dla każdego jednak miarą sukcesu może być coś zupełnie innego. To historia o codziennych zmaganiach każdego człowieka wraz z nastaniem nowego dnia i nadejściem nowych, często wymagających zadań. Czasami nawet zwykłe wstanie z łóżka potrafi być zbyt trudne. Utożsamiasz się?" - czytamy.
Autor tekstu: Patryk Dudziński, Mikołaj Macioszczyk
Data dodania: 2023-03-08
Tekst dodał: klusiu

Tłumaczenie piosenki

Mikołaj Macioszczyk: 7,5 (7 i pół)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mikołaj Macioszczyk: 7,5 (7 i pół)

Skomentuj tekst

Mikołaj Macioszczyk: 7,5 (7 i pół)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 7,5 (7 i pół) - Mikołaj Macioszczyk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 7,5 (7 i pół) - Mikołaj Macioszczyk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mikołaj Macioszczyk.