Mold: Spostrze
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Mold: Spostrze
Zbyt wiele pytań stawiasz miByś dziś już pewnym mógł być,Że to coś kiedyś wystarczałoNie wystarcza już dziśI chociaż wszystko tak niezmienneDziś wydaje się byćJuż mnie nie będzie, jaką zawszeChciałeś kiedyś mnie miećTo spostrzeżenie spontanicznie opętało mą myśl teraz mam pewność, żeNigdy nie będzie takiej samej jaką chciałeś bym była ci.Ref.:To wątpliwość w moich oczach, zdradza sekret ten,Nie powstrzymuje uczuć, które rodzą się.Już nie pamiętam tych początków,Które wznosiły mnieTych obsesyjnych chwil,Którymi co dzień syciłam sięJesteś tak obcyChociaż zawsze byłeś tuż obok mnieNie przeciwstawiamI ze świadomością nie kłócę sięTo spostrzeżenie...Ref.:To wątpliwość...Nie oszukuję się,Powoli zbliżam dzień,Kiedy oddalisz się,Zaczynam widzieć, że...Już wcale nie ma nas,Naprawdę jesteś sam,Nie widzę naszych barw,Już wcale nie ma nas,Już nie chcę, nie
Tłumaczenie piosenki
Mold: Spostrze
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Mold: Spostrze
Skomentuj tekst
Mold: Spostrze
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Typ bez formy (PARODIA 'Typ Niepokorny' Stachursky)
LETNI
„To ja, ten typ bez formy. Biegnę, muszę się zatrzymać, Muszę się dowiedzieć jak zmienić tryb, Bo bieżnia jest za szybka dla mnie. Hantle! Technikę znam w teorii lecz tu tak bardzo boli. Chcę z”
-
Memories
Blanka
„It's not the destination, it's the journey. Collect memories. Never give up. we're singing la, la, la, la, li, da, da it's the memories we going to be making we're singing la, la, la, la, li, da”
-
Every Night - feat. Mandaryna, TEDE
Sir Michu
„[Mandaryna] To poleci na melanżach a branża zwęszy skandal Sir Mich, Tede, Manda zerknij jak to bangla Robimy ten remix żeby latał na balangach Ja mam lot jak helikopter Ty kompleks jak Kasandra ”
-
Będzie mi dane
Malik Montana
„Mam wyjebane, idziemy w balet Mam wyjebane, mam wyjebane Mam wyjebane, idziemy w balet Serio tak mam wyjebane, że nic nie jest w stanie dziś zepsuć mi vibe'u Serio tak kocham swe życie, że wybac”
-
KIM JESTEM
Hi Hania
„Słowo też czasami działa na nas jak paliwo Wszyscy chcą to ukryć podświadomie na to licząc Wokół oczy, które tak naprawdę mało widzą Ludzie, którzy na przemian kochają, nienawidzą Przy nich chcę t”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Nie Płacz Dziewczyno
- FANKA
-
KOCHAJ ALBO ZOSTAW - feat. Honorata Skarbek, lohleq
- asster
-
Takedown
- HUNTR/X
-
What It Sounds Like
- HUNTR/X
-
Your Idol
- Saja Boys
-
Free (feat. Jinu)
- HUNTR/X
-
Rusty Cage - A Tribute To Chris Cornell
- KING ULTRAMEGA
-
Why Is She Still Here?
- Reneé Rapp
-
Wszystko to co mam
- Nadia x Łucznik x Grzegorz Zioła
-
Spies
- Robbie Wiliams
Reklama
Tekst piosenki Spostrze - Mold, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spostrze - Mold. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mold.
Komentarze: 0