Monika Sewio: Wiatr

Tekst piosenki

Brak wideo

Monika Sewio

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Monika Sewio: Wiatr

1.Gdy wtapiasz się w bezbarwny świat lawiną łez rozdzielasz nas, zamykasz sięwśród czterech ścian. Spróbuj choć raz dogonić mniezatrzymać czas.. Nie warto biec. Blisko jestsens naszych dni.
Ref. Wiatr, unosi nas do gwiazd na skrzydłach ponad świat, porywa nasszybko tak szaleje czas. Wiatr w przestworza wciąga nas, odkrywa inny świat, pośród chmur w cieniu dnia szaleje czas.
2. Ten szary światPrzesłania dzieńZostawiasz mnie.. Tak blisko, tak Nasz słodki czas. Jak co dzień znówzamykasz się I jesteś sam, i boisz sięResztkami siłdoganiasz mnie.
Ref. Wiatr, unosi nas do gwiazd na skrzydłach ponad świat, porywa nasszybko tak szaleje czas. Wiatr w przestworza wciąga nas, odkrywa inny świat, pośród chmur w cieniu dnia szaleje czas. / 2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Monika Sewio: Wiatr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Monika Sewio: Wiatr

Skomentuj tekst

Monika Sewio: Wiatr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiatr - Monika Sewio, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiatr - Monika Sewio. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Monika Sewio.