Moody Blues: The best is yet to come

Tekst piosenki

Brak wideo

Moody Blues

Teksty: 218 Tłumaczenia: 1 Wideo: 1

Tekst piosenki

Moody Blues: The best is yet to come

Where did we go wrong? We had all the magic to put us on our way And all the tragedy that we ever wanna see But you know I'm right When I say The best is yet to come. Where did we go wrong? Was is so enlightening we couldn't find our way And all so frightening We couldn't see which way to move? Well, you know I'm right When I say The best is yet to come. And if you leave me now Like you say you might, Oh please don't leave now 'Cause I know if you do None of this will come true. Where do we go now, Now your heart is aching And leadin' you astray? And, me, I'm burning up Trying to get you to stay 'Cause you know I'm right When I say The best is yet to come And you know The best is still to come. And if you leave me now Like you say you might, Oh please don't leave now 'Cause I know if you do None of this will come true, so... Where did we go wrong? We had all the magic to put us on our way And all the tragedy that we ever wanna see But you know I'm right When I say The best is yet to come And you know The best is still to come.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Moody Blues: The best is yet to come

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Moody Blues: The best is yet to come

Skomentuj tekst

Moody Blues: The best is yet to come

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The best is yet to come - Moody Blues, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The best is yet to come - Moody Blues. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Moody Blues.