Morwa: Ciekawe czasy

Tekst piosenki

Brak wideo

Morwa

Teksty: 44 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Morwa: Ciekawe czasy

Burzliwe dzieje, ciekawe czasy, ludzi masy, lepiej teraz zapnij pasy. Rasizm, faszyzm, blasizm, nacjonalizm, kapitalizm, socjalizm, liberalizm, konserwatyzm, radykalizm,komunizm, tyrania, dyktatura, monarchia, bezprawie, anarchia, despotyzm, dewotyzm, katolicyzm, duchowieństwo, protestancyzm, chrześcijaństwo, pogaństwo, ateiści, żydzi, szyici, buddyści, muzułmanie, rewolucjoniści, antyglobaliści, sataniści, terroryści, fanatycy, zbrojeń wyścig, wojen eskalacja, a gdzie upragniona demokracja ?Zbyt wiele różnic, widzisz konsensus ? Czy to wszystko nie ma sensu ?Zazdrość, nienawiść, egoizm, pycha, co siódmy człowiek na ziemi z głodu zdycha, jak zwierz, w nieludzkich warunkach, bo interesy rządu, w innych kierunkach. Miłość, wolność- w to nie wierzę. Mocarstwa ich armie (??) duszpasterze. Wszystko napędza ogromny hajs. Coraz mniej miłości jest już w nas. Zamiast niej chore socjoludy.. Mały człowiek już w młodości zatruty, lipiec, sierpień, styczeń, luty... Rok za rokiem wszyscy siedzimy na beczce z prochem. Nie zaprzeczysz, niezależnie w co wierzysz, na co dzień widzisz, na co dzień słyszysz. Eksperymentalny zakład karny, dyktatura, system totalitarny, wspólny europejski i monetarny. Istne ZOO. Słyszysz to? Widzisz to? Problem globalny. Tak nam się trafiło, że mamy dzisiaj to, co kiedyś nie do pomyślenia było. To beznamiętny seks zastąpił miłość i czułość, a moralność dyktuje telewizja, radio i prasa. Dobra nasza ziomek, że żyjemy w takich ciekawych czasach, gdzie człowiek bierny jest zasadom. W świecie bez zasad i bez mrużenia powiek w kościele powie: przekażmy sobie znak pokoju, by potem udowodnić wyższość swoją,Jak Bóg nie widzi z bliźniego szydzi, za sukces nienawidzi, z zazdrości bez skrupułów skrzywdzi go, choć kamufluje w sobie zło, przecież co złego to nie on... Świat pędzi do przodu, na nikogo nie czeka. Rewolucja przemysłowa, do której się ucieka człowiek łamiący prawa człowieka. Tutaj przeciek za przeciekiem wciąż wycieka. Płynne koło coraz szerzej uchyla wieka. zamiast słodkiej tajemnicy udziela się zmagań ogrom. W dobie internetu istny sajgon. wynaturzenie total pogrom na skalę światową. Sami chcemy załatwić się własną bronią. To łańcuch ludzi, co zjada własny ogon, Zamiast zrobić wszystko, by wyzbyć się tych zagrożeń. Powiem krótko: ratuj się kto może... Tak dłużej być nie może. pedalstwo w modzie, gdzie w związku zamiast matki jest drugi ojciec. Bezpłciowa młodzież, dziewczyna coraz bardziej wygląda tak jak chłopiec i w drugą stronę. A wszystko HIVem doprawione. W rozpuście pogrążone. Przedstawiam nową ziemię: Gomorę i Sodomę. Tu ludzie działają wbrew wszystkim przykazaniom. Są próżni, leniwi, wartości za nic mają, ani Boga w sercu, chcą miejsce jego zająć i swoją duszę diabłu zaprzedają.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Morwa: Ciekawe czasy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Morwa: Ciekawe czasy

Skomentuj tekst

Morwa: Ciekawe czasy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • morwa ciekawe czasy tekst
 • ciekawe czasy morwa

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ciekawe czasy - Morwa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ciekawe czasy - Morwa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Morwa.