Natalia Kukulska: Czy to ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Natalia Kukulska

Teksty: 124 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Natalia Kukulska: Czy to ju

Wiem dalej Dalej nie ma nic Wiem ciągle W moich dłoniach nić Każdy metr labiryntu znam Stoję tu za ostatnią z bram Czy to już wszystko Nagle pytam ciebie Komu całą prawdę powiem komu teraz ją dam Komu każde drżenie powiek tajemny znak W kim rozpoznam teraz siebie i czy to ja Jestem zła Wiem dalej Dalej nie ma nic Wiem ale Jeszcze mogę iść Oddech burz za plecami mam Chyba coś zostawiłam tam Czy to już wszystko Czy to wszystko jest Komu całą prawdę powiem komu teraz ją dam Komu każde drżenie powiek tajemny znak W kim rozpoznam teraz siebie i czy to ja Jestem zła A jeśli tak Twoich słów ołowiany smak Nagle tuż pod językiem mam Czy to już wszystko Jeszcze pytam ciebie Powiedz że to wszystko już Że to tylko tyle Nie ma już nic Powiedz że to wszystko już Bo ja wiem Dalej nie ma już nic
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Natalia Kukulska: Czy to ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Natalia Kukulska: Czy to ju

Skomentuj tekst

Natalia Kukulska: Czy to ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy to ju - Natalia Kukulska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy to ju - Natalia Kukulska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Natalia Kukulska.