Natalia Kukulska: Zapomnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Natalia Kukulska

Teksty: 124 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

Natalia Kukulska: Zapomnie

Posłuchaj proszę mnie chcę ci powiedzieć chociaż nie mogę znaleźć słów i nie uśmiechaj się gdy chcę ci powiedzieć że najtrudniej zapomnieć mi radość twoich ust to nie ważne kim ty jesteś czy będziesz nie ważne kim ja jestem dziś nie znał mnie nikt tak dobrze jak ty nikt tak jak ty nie ufał mi Zapomnieć Ciebie to jak przestać żyć Zapomnieć Ciebie znaczy nie mieć nic tylko tych parę słów chciałam dziś powiedzieć Ci chciałam byś wiedział wybacz mi Zamykam w oczach łzy gdy o tym myślę dobrze że nie zobaczysz ich pamiętam każdy dzień nie dam go nikomu choć wyszedłeś na zawsze to zostawiłeś wszystko myślałam że tak musiało się stać myślałam że pamięć to grzech dzisiaj już wiem że bez twoich łez nie mogła bym już zakochać się Zapomnieć Ciebie... Do Ciebie dziś uśmiecham się to Ty tak nauczyłeś kochać mnie ja wiem Zapomnieć Ciebie ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Natalia Kukulska: Zapomnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Natalia Kukulska: Zapomnie

Skomentuj tekst

Natalia Kukulska: Zapomnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zapomnie - Natalia Kukulska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zapomnie - Natalia Kukulska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Natalia Kukulska.