Natalie Grant: I love to praise

Tekst piosenki

Brak wideo

Natalie Grant

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Natalie Grant: I love to praise

Holy One, Father of the Earth, Create in me a pure heart, So I can come in Spirit and in Truth To worship You, That's what I long to do. I love to Praise, I love to lift Your Holy Name! From the rising of the sun, And going down of the same! Your name is great! I will bless You all my days! Cause I love to Praise! Righteous One, Lover of my soul. Age to age, forever still the same. Your name is like the sweetest melody! Here with You is where I long to be. I love to Praise, I love to lift Your Holy Name! From the rising of the sun, And going down of the same! Your name is great! I will bless You all my days! Cause I love to Praise! You are Holy, My lips shall always speak Your praise. You are Worthy! Forever I will always sing Your praise! I love to Praise, I love to lift Your Holy Name! From the rising of the sun, And going down of the same! Your name is great! I will bless You all my days! Cause I love to Praise!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Natalie Grant: I love to praise

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Natalie Grant: I love to praise

Skomentuj tekst

Natalie Grant: I love to praise

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I love to praise - Natalie Grant, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I love to praise - Natalie Grant. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Natalie Grant.