Nits: A touch of Henry Moore
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Nits: A touch of Henry Moore
(Hofstede) Sometimes I hear the hammer of steel Sometimes I hear the grindstone turn And I am looking looking Sometimes I see the cool wet stone Sometimes I see the tin white skin And I am looking looking Hesitating so afraid to touch And there is more to it Than meets the eye knew it And there is more to it Than meets the eye knew it A reclining figure Made of brass and steel It's a perfect mixture How I think and feel And there is more to it I know A touch of Henry Moore and Barbara Hepworth Monday In a slow train Outside The falling rain And I am looking
Tłumaczenie piosenki
Nits: A touch of Henry Moore
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Nits: A touch of Henry Moore
-
Sorrow
- Nits
-
Spirits awake
- Nits
-
Springtime coming soon
- Nits
-
Statue
- Nits
-
Strangers of the night
- Nits
Skomentuj tekst
Nits: A touch of Henry Moore
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Na deser
Julia Żugaj
„Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
-
Mamy to - feat. Runa, Don
Cleo
„Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
-
Obejmuję noce ft. Pezet, Livka
Jonatan
„Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
-
Nieistotne
Żabson
„(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
-
Dźwięczność
Voo Voo
„Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
~metal dream
- Deftones
-
Czuły punkt (#FNOMN / ZORZA 2025)
- Livka
-
MAMY CZAS (#FNOMN / ZORZA 2025)
- NEWSKIN
-
i think about you all the time
- Deftones
-
Dotknięta przez słońce (#FNOMN / ZORZA 2025)
- Kachus
-
Nie ma już PL
- Mery Spolsky
-
Na party - feat. Dziarma, Mercury
- Fausti (YT)
-
infinite source
- Deftones
-
cXz
- Deftones
-
Na dno (#FNOMN / ZORZA 2025)
- Daniel Godson
Reklama
Tekst piosenki A touch of Henry Moore - Nits, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu A touch of Henry Moore - Nits. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nits.
Komentarze: 0