O.A.R.: To zion goes i

Tekst piosenki

Brak wideo

O.A.R.

Teksty: 48 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

O.A.R.: To zion goes i

Light of the candle bright ones soul one shined Woke up new one morning feeling better than ever, fine My chest no hurt no more something feel better What's all the hate for? Now something feel better To Zion Goes I (4x) I'll walk through the valley and I'll follow the stars I feel it's so close now, it can't be that far In time some grow lonely, but time isn't done It's time to go home now, you're not on the run To Zion Goes I (8x) One step forward and I crossed the line again One step forward and I crossed the line again I'm standing on the edge of a civilization and no one's around I'm standing on the edge of a civilization and no one's around, and I ain't heard a sound The path is snowed over the path lies ahead In time we'll be down there, where nothing is said There's no need to fear love, don't let love hide We'll conquer the mountains, lay down by the riverside To Zion Goes I (8x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.A.R.: To zion goes i

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.A.R.: To zion goes i

Skomentuj tekst

O.A.R.: To zion goes i

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To zion goes i - O.A.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To zion goes i - O.A.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.A.R..