O.S.T.R.: Dzien po dniu

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 291 Tłumaczenia: 1 Wideo: 66

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Który to rok Nakręca tłok Ludzi głupot Czy widzisz to. Realny świat Otacza mnie, Gdzie człowiek bez wad Nie istnieje. Rzadko dobrze jest, Los tu dziczeje Uczy mnie życia problemów rejestr. Mam swój bunt, Wyjścia punkt, Czuje grunt, Choć źle jest znów. Od chuja starań, by źle nie było, Lepiej się żyło, zmieniło byt. Za bitem bit, długopis, setki cyfr. Przed czym ty tak uciekasz, Chcesz, daj to bierz, Bij to grzesz, Chwyć w ręce treść Swego życia, Błędów mi nie podliczaj, I znów stres, Masz gest fortunę bierz, I paszoł won, Patrzę na kłopotów stos, I widzę mój klon, Twój klon A gdzie schron, Chuj z tą ideą, Bo każdy chce wyjść na pierwszy plan, A pomija tło, Ja też tak mam, Pierdolę to, Reguły znam, walkę podjęłem, Czy zwyciężę, jak w życiu ciężej i ciężej i ciężej, ciężej. Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem Zawiły tryb, A życie jak szyfr, Końcowy szlif, Złamany kod to kit, Non-stop i nikt uwierzyć nie chce, Że fart jak tlen ulatuje z powietrzem. Kolejny rok ucieka coś. Dość, dość! O litość proś, Mówili mi, ja jako ten wredny, A los mi zaległy, bywa przebiegły Niby to pewne niepotrzebnie walczę, Wytykając wciąż palcem, Sto zmartwień tych dobrych i złych Niby to godne, A w sobotę miasto ma pijaną mordę Mózgi toporne na świata euforię, Ludzi, co z wad wysuwają teorie, Idąc i widząc i słysząc i licząc na drugi tysiąc. Żyję spokojnie, nie chcę przysiąc, Że zmienię formę, Do przodu idąc mam jakiś cel, Do niego dążę, coś o życiu wiem, Czy to dobrze, nie istotne, Tak, za dniem płynie dzień... Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem... Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew... By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • „Dzień po dniu” ostr
 • ostr refren cos z dniem

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzien po dniu - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzien po dniu - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..