O.S.T.R.: Dzien po dniu

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 306 Tłumaczenia: 1 Wideo: 67

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Który to rok Nakręca tłok Ludzi głupot Czy widzisz to. Realny świat Otacza mnie, Gdzie człowiek bez wad Nie istnieje. Rzadko dobrze jest, Los tu dziczeje Uczy mnie życia problemów rejestr. Mam swój bunt, Wyjścia punkt, Czuje grunt, Choć źle jest znów. Od chuja starań, by źle nie było, Lepiej się żyło, zmieniło byt. Za bitem bit, długopis, setki cyfr. Przed czym ty tak uciekasz, Chcesz, daj to bierz, Bij to grzesz, Chwyć w ręce treść Swego życia, Błędów mi nie podliczaj, I znów stres, Masz gest fortunę bierz, I paszoł won, Patrzę na kłopotów stos, I widzę mój klon, Twój klon A gdzie schron, Chuj z tą ideą, Bo każdy chce wyjść na pierwszy plan, A pomija tło, Ja też tak mam, Pierdolę to, Reguły znam, walkę podjęłem, Czy zwyciężę, jak w życiu ciężej i ciężej i ciężej, ciężej. Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem Zawiły tryb, A życie jak szyfr, Końcowy szlif, Złamany kod to kit, Non-stop i nikt uwierzyć nie chce, Że fart jak tlen ulatuje z powietrzem. Kolejny rok ucieka coś. Dość, dość! O litość proś, Mówili mi, ja jako ten wredny, A los mi zaległy, bywa przebiegły Niby to pewne niepotrzebnie walczę, Wytykając wciąż palcem, Sto zmartwień tych dobrych i złych Niby to godne, A w sobotę miasto ma pijaną mordę Mózgi toporne na świata euforię, Ludzi, co z wad wysuwają teorie, Idąc i widząc i słysząc i licząc na drugi tysiąc. Żyję spokojnie, nie chcę przysiąc, Że zmienię formę, Do przodu idąc mam jakiś cel, Do niego dążę, coś o życiu wiem, Czy to dobrze, nie istotne, Tak, za dniem płynie dzień... Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem... Tak od lat toczy się, Dzień po dniu By odkryć co i gdzie. Ludzki rytm i miasta śpiew... By wiedzieć co i gdzie Realizuje to co wiem...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Dzien po dniu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • „Dzień po dniu” ostr
 • ostr refren cos z dniem

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dzien po dniu - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dzien po dniu - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..