O.S.T.R.: Po drodze do nieba

Tekst piosenki

O.S.T.R.

Teksty: 292 Tłumaczenia: 1 Wideo: 67
Profil artysty

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Po drodze do nieba

Po drodze do nieba...Po drodze do nieba...Wiem, że muszę zadbać o rodzinę - żonę ,syna, matkęNie mów o białym złocie , tylko czym ja ją wykarmięTo mój honor...(po drodze do nieba)To dane Bogu słowo...(po drodze do nieba)Brat się budzę cztery razy w ciągu nocy do pieluchyRap nie zrobi Cie człowiekiem jak życie Cię nie nauczyTaka prawda...(po drodze do nieba)Lenistwo zabija tu świat w nas...(po drodze do nieba)Każdy by chciał wszystko naraz zamiast starać się o trochęNiby nikt tu nic nie pali a by zjarał EuropęPowiedz...(po drodze do nieba)Czy wystarczy nam spowiedź...? (po drodze do nieba)Nieistotne się dowiem jeśli będzie mi pisaneBo wiarę mam w sobie kiedy klęczę, nie kłamięPanie...(po drodze do nieba)To tylko jedna z planet...(po drodze do nieba)Mały w przestrzeni kamień, który nazywamy ziemiąOd jej zaniedbaniaTu przemoc rodzi pieniądz...(po drodze do nieba)Bo ludzie nie zmądrzeją...(po drodze do nieba)Powiedz komu dałeś władzę? Tajnym służbom?Nie widzisz że te służby w sposób jawny się kurwią?Daj usnąć...(po drodze do nieba)Rap gra jedyną furtką...(po drodze do nieba)Przecież widzisz jak się staram by być dobrym ojcemTakich jak ja miliony chce być mądry w tej trosceAle...(po drodze do nieba)Tu cenią spryt, nie talent...(po drodze do nieba)Czy ty dbasz o detale? Na co ta zwłoka panie?Szacunek mam do ludzi tu z każdym z (?)Ramię w ramię...(po drodze do nieba)Dzięki nim rodzinę karmię...(po drodze do nieba)Wierzę w Ciebie z całych sił oddałbym tobie co mamTo, że wkręciłeś mi film prosty - człowiek i rapTo mój szlak...(po drodze do nieba)Niczym ostateczna msza...(po drodze do nieba)Pilnuj Nas przez ten czas, traktuj to jak modlitwęWiem, że gdy mam Ciebie moja dusza nie zniknieTo jest fakt...(po drodze do nieba)W życiu ostateczny blask...(po drodze do nieba)Jak do siebie chcesz mnie zabrać to proszę Ciebie spróbujZrobisz to fachowo, szybko, przez sen, bez bólupo drodze do niebapo drodze do niebapo drodze do niebato piękna historia...tak być musi..
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Po drodze do nieba

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Po drodze do nieba

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Po drodze do nieba

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wkreciles mi film prosty człowiek i radio

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Po drodze do nieba - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Po drodze do nieba - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..