O.S.T.R.: Szczerze

Tekst piosenki

Brak wideo

O.S.T.R.

Teksty: 292 Tłumaczenia: 1 Wideo: 67

Tekst piosenki

O.S.T.R.: Szczerze

Nie ma współczucia, nadchodzi wolny styl mistrza,Cel: wprowadzić ludzi w trans niczym Hare Kryszna.Potem prosto do czyśćca, w niebie nie ma dla mnie miejsca.Więc szukam wyjścia robia to, co słychać już od paru lat.Hip-hop mi przez serce przenika, wszak nie boje sie ryzyka,By być na językach ludzi, których krytyka konstruktyena raczej nudzi.Szcacunku nie chce wyłudzić, on sam przyjdzie z czasem,A jak ne przyjdzie znaczy, że nie jestem asem, bywa.Nie ma co gdybać bo życie szybko upływa.Ja chce chwycić je i iść dumnie w przód,Za mną cała Łódź, właśnie tym ode mnie czuć.Uprawiając styl Wu, słowo tu jak pas karateOdzwierciedla mą technike, gdy za mic'iem głoszę patentNa składanie wersów szybko, w tempie Concorde'a.Wiesz jak to wygląda, gdy na twarze spoglądam?Na scenie setki przeobrażeń, ale zawsze trzymam sterTak O plus eS plus Te plus eRSzczerze... mamy dosyć tego gówna...Szczerze... otwórz oczy i porównaj...Tak szczerze, to chuja wiecie o nas dwóch...Szczerze mam już dosyć tego.Pilnujcie swoich nosów, tak jak ja swojego.Im więcej chce dobrego, Choć wkładam w to serce, więcej słysze złego.Zazdrosne skurwysyne, dojebia sie na każdym krokuBez przyczyny i wiem, że dnia ani godziny.Ja i moi ludzie widzimy i słyszymy.O, Be, U z kreską, Zet, znowu to robimy.Opowiedzialnie odpowiadam za swe czyny.Nie wciskam farmazonów i nie spuszczam z tonu.OeSTeeR i Paweł, łyk eŁDeZet żargonu.Co do mikrofonu to slyszeW większości jakieś bzdury, lub ciszę.Po pierwsze mówie prawdę,Po drugie w prawde wierzę.2001 kolejny raz...Szczerze... mamy dosyć tego gówna...Szczerze... otwórz oczy i porównaj...Tak szczerze, to chuja wiecie o nas dwóch...Szczerze... Paweł i OSTRy... jestesmy znów!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

O.S.T.R.: Szczerze

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

O.S.T.R.: Szczerze

Skomentuj tekst

O.S.T.R.: Szczerze

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ostr szczerze tekst
 • szczerze tekst
 • slon szczerze tekst
 • slon szczerosc
 • utwor szczeze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Szczerze - O.S.T.R., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Szczerze - O.S.T.R.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - O.S.T.R..