Oblivion: I didn't

Tekst piosenki

Brak wideo

Oblivion

Teksty: 62 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Oblivion: I didn't

I didn't want to see another show, but I heard you were there, so I ended up going. I didn't want to say another word, but you got in my face and the words kept coming out. You said, "Take it easy, take it easy, I didn't want to be here, too, but I thought I might see you." and with that, a piece of paper is pressed inside my hand. I didn't want to take another train, but the price was right, so I ended up jumping. I didn't want another pedestal, but I thought to myself as the backdrop's passing by, "It's too easy, it's too easy. It only takes an hour or two, have our bet and we'll be through", and sat impatiently while this trip took its own sweet time. "Take it easy, take it easy, I didn't want to be here, too, but I thought I might see you." and with that, a piece of paper is pressed inside my hand. I didn't want to have another routine, but the scene was so mean that I ended up stopping. I didn't want a big apology, but that's just what I got as the doorbell's ringing out. "I'm so sorry, I'm so sorry. She's gone away with someone new, she's been out for a week or two", so I fell down to the porch and laughed myself to sleep.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oblivion: I didn't

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oblivion: I didn't

Skomentuj tekst

Oblivion: I didn't

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I didn't - Oblivion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I didn't - Oblivion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oblivion.