OlaCola : Życie jest ciężkie

Tekst piosenki

OlaCola

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2
Profil artysty

Tekst piosenki

OlaCola : Życie jest ciężkie

1.
Moje życie jest takie beznadziejne chcę zapaść się pod ziemię. Nie chcę już żyć. Tylko śnić. O tym że życie jest piękne że nie tkwię w tym bagnie że mogę jeść normalnie że żyję zwyczajnie
Czasami mam myśli to po co ja jestem czemu istnieje. Dlaczego mam być. Jak mówią o mnie że jestem za chuda że w ogóle nie jem. Że mam anoreksję. Mam już tego dość...
Ref.
To życie jest takie ciężkie to życie jest takie trudne to życie jest beznadziejne to życie jest ciężkie (×2) (oh yeah życie jest ciężkie oh yeah życie jest ciężkie oh yeah życie jest ciężkie oh yeah życie jest ciężkie)
Ref. To życie jest takie ciężkie to życie jest takie trudne to życie jest beznadziejne to życie jest ciężkie (×2)

Autor tekstu: Ola Kolasińska
Data dodania: 2023-08-21
Tekst dodał: olacola9384

Tłumaczenie piosenki

OlaCola : Życie jest ciężkie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

OlaCola : Życie jest ciężkie

Skomentuj tekst

OlaCola : Życie jest ciężkie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Życie jest ciężkie - OlaCola , tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Życie jest ciężkie - OlaCola . Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - OlaCola .