Olga Matuszewska - Bikes and Kites and Paper Planes tekst piosenki - Teksciory.pl

Olga Matuszewska: Bikes and Kites and Paper Planes

Tekst piosenki

Olga Matuszewska

Teksty: 3 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3
Profil artysty

Tekst piosenki

Olga Matuszewska: Bikes and Kites and Paper Planes

(Tę piosenkę Olga wykonała w programie Kuby Wojewódzkiego. Utwór pochodzi z płyty "Don't Cry")

Pomóżcie znaleźć tekst, please. :)
Autor tekstu: Olga Matuszewska
Tekst dodał: Heading

Tłumaczenie piosenki

Olga Matuszewska: Bikes and Kites and Paper Planes

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Olga Matuszewska: Bikes and Kites and Paper Planes

 

Skomentuj tekst

Olga Matuszewska: Bikes and Kites and Paper Planes

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (21 stycznia 2013, 21:23)
Re: Olga Matuszewska - Bikes and Kites and Paper Planes
When I saw your face In my favorite coffee place I wanted to take it home Frame and put it on my wall When I heard you talk I thought ?he's not a boring snob? I wanted to have it on tape Play it over and over again Bikes and kites and paper planes I know what you would love to do Lie around into a haze You'd want to do that the whole day through When you saw me watch I turned red and tried to stop You didn?t turn around But looked at me with big brown eyes Should I run or should I hide? Can somebody dim the lights? Feels like a movie set How will the story end? Then you came to me On the way spilt tea But we didn?t care, No time left to spare Do you want a sip? Take your coat, lets leave I did what you said And we flew away? Bikes and kites and paper planes I know what you would love to do Lie around into a haze You want to do that the whole day through

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tłumaczenie the oldest paper girl

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bikes and Kites and Paper Planes - Olga Matuszewska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bikes and Kites and Paper Planes - Olga Matuszewska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Olga Matuszewska.