Patriotyczne - Przyszed tekst piosenki - Teksciory.pl

Patriotyczne: Przyszed

Tekst piosenki

Brak wideo

Patriotyczne

Teksty: 58 Tłumaczenia: 2 Wideo: 5

Tekst piosenki

Patriotyczne: Przyszed

Przyszedł nam rozkaz ruszać do boju, Było już późno z wieczora, Słońce już zaszło, myśmy stanęli, Ponad doliną jeziora. / bis Z lewego skrzydła konnica pędzi I na piechotę naciera, Piechota strzela wciąż bez ustanku, Żołnierz za żołnierzem pada. (bis) Patrzę ja patrzę jak mój kolega Upadł na ziemię nieżywy, Jeszcze ostatnie wyrzekł te słowa, Napisz do mojej rodziny. (bis) Napisz do ojca, napisz do matki, Napisz do lubej dziewczyny, Że ostra kula pierś mą przeszyła, O w pół do siódmej godziny. (bis) Ja za kolegę list napisałem, Sam padłem za pół godziny, Za mnie już listu nikt nie napisał Do mej kochanej rodziny. (bis) Zapłacze ojciec, zapłacze matka, Zapłacze cała rodzina Ale najwięcej to łez wyleje Najukochańsza dziewczyna. (bis)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patriotyczne: Przyszed

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patriotyczne: Przyszed

 

Skomentuj tekst

Patriotyczne: Przyszed

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Czarny Bez DZIARMA
  „Byłam w piekle Nigdy tam nie wrócę Ciepło ze mnie ucieka wraz z czarnym tuszem Pije Wodę kiedy czuje suszę Dymem się krztuszę Kiedy widzę twoją duszę Nic ci nie powiem, bo nie musze nie chce”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek ARO Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • przyszedł nam rozkaz tekst
 • piosenka zolnierska przyszedl nam rozkaz
 • gdy przyszedł rozkaz ruszać do boju
 • tekst do patriotycnej piosenki
 • przyszła do domajku matka ją wybiła tekst piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przyszed - Patriotyczne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przyszed - Patriotyczne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patriotyczne.