Patrycja Kosiarkiewicz - Gdy ju tekst piosenki - Teksciory.pl

Patrycja Kosiarkiewicz: Gdy ju

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Kosiarkiewicz

Teksty: 51 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Patrycja Kosiarkiewicz: Gdy ju

Gdy już nie ma tego,co wierzyłeś kiedyś,że kochałeś mocno, aż po krew.Gdy już nie ma tego,wtedy wszystko innenagle staje i traci sens.Liczyć się przestaje,to, co się zdawało,że naprawdę ważne mogło być.Czas jak zamroczony,z okiem w dal utkwionymnie potrafi znów do przodu iść.REF. I nie ma już religii.I nie ma innych dłoni.I nie ma nic czym byś zastąpić mógłto, czego już niestetyteż nie ma , co wierzyłeś,że tak kochałeś mocno, aż po ból.Nieposłuszną głowę mam,co spiskuje przeciw mniei zdradliwie sięga wsteczwyszukując imie twe...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Kosiarkiewicz: Gdy ju

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Kosiarkiewicz: Gdy ju

 

Skomentuj tekst

Patrycja Kosiarkiewicz: Gdy ju

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • OK Carla Fernandes
  „Nie mów że mnie znasz Bo nawet sama ja O sobie nie wiem tyle Ile chciałabym i tak Więcej nie chcę mieć W kalendarzu walk Wiem na 3wszytko jeszcze Będzie czas Szkoda dnia Nie mów, co do m”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy ju - Patrycja Kosiarkiewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy ju - Patrycja Kosiarkiewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Kosiarkiewicz.