Patrycja Markowska: Na obrazach zwyk

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 94 Tłumaczenia: 0 Wideo: 34

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Na obrazach zwyk

"Niestrelajte Do Labuti"Na obrazach zwykłych słówtam gdzie wiatr cię prosi spójrzsplecionych wiele rąkpłonie ogniem wszystkich słońcwidzisz pięknie bywa tuwchodzę w jedną z wielu dróguspokajam własny szepttak byś nie zbudził sięwięc popatrz jest rajchcę wierzyć że takbo jeśli jest nicczy mógłbyś z tym żyćwięc podam na stółksiężyca choć półdla ciebie dziś kochanywięc popatrz jest dzieńna brzeg wyniósł ciępostaram się byśbył z niebem na tya ja wolna takjak spłoszony ptakrozchylam ci wzór twych chmurnie wyśledzi nas zły wiatrżaden koniec żaden strachani pustki nagły chłódobojętność która tuwiem że warto z tobą trwaćjakieś imię tobie daćgdy oddalasz się w snu mgłęjak mam zawołać cię
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Na obrazach zwyk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Na obrazach zwyk

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Na obrazach zwyk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Na obrazach zwyk - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Na obrazach zwyk - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.