Paula Ignasiak: Tyle straconych lat

Tekst piosenki

Brak wideo

Paula Ignasiak

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Paula Ignasiak: Tyle straconych lat

Tak mało o życiu wciąż wiemczy z wiatrem mam biec,z uśmiechem budzić siępamiętaj Twoją twarz,tak jakby przez mgłęPamiętasz,byłam Twoja,jak nikt kochałam CięPracę mam i wszystko jest OKdzieci śpią,a ja uśmiecham siępiszę wiersze w sekretnym zeszyciewiedz kochany: ułożyłam sobie życieI nagle Ty stoisz dziś w moich drzwiachi pytasz mnie czy może kogoś mamwiec jeśli Bóg zrobić mógł taki żartto po co tyle straconych w życiulat,straconych lat...I nagle Ty stoisz dziś w moich drzwiachi pytasz mnie czy może kogoś mamwiec jeśli Bóg zrobić mógł taki żartto po co tyle straconych w życiulat,straconych lat...I nagle Ty stoisz dziś w moich drzwiachi pytasz mnie czy może kogoś mamwiec jeśli Bóg zrobić mógł taki żartto po co tyle straconych w życiulat,straconych lat...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Paula Ignasiak: Tyle straconych lat

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paula Ignasiak: Tyle straconych lat

Skomentuj tekst

Paula Ignasiak: Tyle straconych lat

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tyle straconych lat - paula ignasiak
 • tyle straconych lat
 • paula ignasiak tyle straconych lat tekst
 • paula tyle straconych lat tekst
 • paula tyle straconych lat

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tyle straconych lat - Paula Ignasiak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tyle straconych lat - Paula Ignasiak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paula Ignasiak.