Paweł Piotrowski: Z narodzenia Pana - Paweł Piotrowski - organy w Centrum JP2 w Łagiewnikach w Krakowie

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski

Teksty: 429 Tłumaczenia: 12 Wideo: 423
Profil artysty

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski: Z narodzenia Pana - Paweł Piotrowski - organy w Centrum JP2 w Łagiewnikach w Krakowie

Polecam słuchanie w słuchawkach.

1. Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły
Wyśpiewują chwałę Bogu żywioły
Radość ludzi wszędy słynie
Anioł budzi przy dolinie
Pasterzy co paśli pod borem woły

2. Wypada wśród nocy ogień z obłoku
Dumają pasterze w takim widoku
Każdy pyta co się dzieje
Czy nie świta czy nie dnieje
Skąd ta łuna bije tak miła oku

3. Ale gdy anielskie głosy słyszeli
Zaraz do Betlejem prosto bieżeli
Tam witali w żłobie Pana
Poklękali na kolana
I oddali dary co z sobą wzięli

4. I my z pastuszkami dziś się radujmy
Chwałę z aniołami wraz wyśpiewujmy
Bo ten Jezus z nieba dany
Weźmie nas między niebiany
Tylko Go z całego serca miłujmy

zobacz inne kolędy (playlista) - • Posłuchaj kolędy, granej na zabytkowe...

Zobacz także
1. Orędzie paschalne – wersja dłuższa - • Orędzie Paschalne - Orędzie Wielkanoc...
2. Orędzie paschalne – wersja krótsza - • Orędzie Wielkanocne - Orędzie Paschal...
3. Sekwencja wielkanocna - • Niech w święto radosne - Sekwencja Wi...
4. Śpiewy Wielkiego Tygodnia oraz pieśni wielkopostne i pasyjne – PLAYLISTA - • Wielki Piątek - modlitwa powszechna

Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2024-02-11
Tekst dodał: Gekoon

Tłumaczenie piosenki

Paweł Piotrowski: Z narodzenia Pana - Paweł Piotrowski - organy w Centrum JP2 w Łagiewnikach w Krakowie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paweł Piotrowski: Z narodzenia Pana - Paweł Piotrowski - organy w Centrum JP2 w Łagiewnikach w Krakowie

Skomentuj tekst

Paweł Piotrowski: Z narodzenia Pana - Paweł Piotrowski - organy w Centrum JP2 w Łagiewnikach w Krakowie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z narodzenia Pana - Paweł Piotrowski - organy w Centrum JP2 w Łagiewnikach w Krakowie - Paweł Piotrowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z narodzenia Pana - Paweł Piotrowski - organy w Centrum JP2 w Łagiewnikach w Krakowie - Paweł Piotrowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paweł Piotrowski.