Paweł Piotrowski: #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski

Teksty: 404 Tłumaczenia: 10 Wideo: 398
Profil artysty

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski: #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego

1. Z nieba wysokiego Bóg zstąpił na ziemię, * Ażeby do nieba wywiódł ludzkie plemię: * Bierze osobę Dzieciny, opłakuje ludzkie winy, * Syn Boga Jedyny.
2. Zniża Swój majestat Król całego świata, * Opuszcza tron nieba, a z ludźmi się brata: * Bóg Niezmierny, w żłóbku mały, zapomina Bóstwa chwały, * By zbawił świat cały.
3. Mieści się we żłobie Nieograniczony, * W pieluszki spowity, na sianku złożony: * Choć Mu zimno, nie narzeka, chętnie cierpi dla człowieka, * Łez pokutnych czeka.
4. Pospiesz więc grzeszniku, Dziecina cię wzywa, * Łatwy masz do szopy przystęp, gdzie spoczywa: * Wszak nie grozi ani łaje, ale rączki ci podaje, * Odmień obyczaje.
5. Zbawienie jest twoje w ręku tej Dzieciny, * Proś tylko ze łzami, odpuści ci winy: * Wszak na rączkach ma powicie, karać nie może, bo dziecię, * Tylko dawać życie.

Organy w kościele św. Józefa. Bielsko Biała (os. Złote Łany).

Autor tekstu: nieznany XIX wiek
Data dodania: 2020-12-27
Tekst dodał: Gekoon

Tłumaczenie piosenki

Paweł Piotrowski: #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paweł Piotrowski: #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego

Skomentuj tekst

Paweł Piotrowski: #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego - Paweł Piotrowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego - Paweł Piotrowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paweł Piotrowski.