Paweł Piotrowski - #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego tekst piosenki - Teksciory.pl

Paweł Piotrowski: #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski

Teksty: 261 Tłumaczenia: 0 Wideo: 257
Profil artysty

Tekst piosenki

Paweł Piotrowski: #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego

1. Z nieba wysokiego Bóg zstąpił na ziemię, * Ażeby do nieba wywiódł ludzkie plemię: * Bierze osobę Dzieciny, opłakuje ludzkie winy, * Syn Boga Jedyny.
2. Zniża Swój majestat Król całego świata, * Opuszcza tron nieba, a z ludźmi się brata: * Bóg Niezmierny, w żłóbku mały, zapomina Bóstwa chwały, * By zbawił świat cały.
3. Mieści się we żłobie Nieograniczony, * W pieluszki spowity, na sianku złożony: * Choć Mu zimno, nie narzeka, chętnie cierpi dla człowieka, * Łez pokutnych czeka.
4. Pospiesz więc grzeszniku, Dziecina cię wzywa, * Łatwy masz do szopy przystęp, gdzie spoczywa: * Wszak nie grozi ani łaje, ale rączki ci podaje, * Odmień obyczaje.
5. Zbawienie jest twoje w ręku tej Dzieciny, * Proś tylko ze łzami, odpuści ci winy: * Wszak na rączkach ma powicie, karać nie może, bo dziecię, * Tylko dawać życie.

Organy w kościele św. Józefa. Bielsko Biała (os. Złote Łany).

Autor tekstu: nieznany XIX wiek
Tekst dodał: Gekoon

Tłumaczenie piosenki

Paweł Piotrowski: #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Paweł Piotrowski: #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego

 

Skomentuj tekst

Paweł Piotrowski: #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Tylko dla Twoich oczu (ft. Avi, Louis Villain, TPS) Kafar Dixon37
  „Zaczynaliśmy od zera Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać Przeszliśmy niejedno tu nieraz To i przejdziemy do sedna Robimy, co trzeba Nie składamy broni, nie składamy zeznań Robimy, co trzeba P”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego - Paweł Piotrowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu #ZNiebaWysokiego - Z nieba wysokiego - Paweł Piotrowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Paweł Piotrowski.