Perfect: Wieczorny przegl

Tekst piosenki

Brak wideo

Perfect

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Perfect: Wieczorny przegl

Zastanawiam się od wczorajOd myślenia aż mnie boli mózg.Kto ma rację w różnych sporach.Tyle sądów ile piór i ust.W oczy strzela telewizja,Albo niezbyt fabularny film.Nikt do blędów się nie przyznaI do prawdy się nie spieszy nikt.Czy to moje mysli są, Czy mnie chroni własny dom.Co mi wolno czego nieJak życ by nie skurwić się.Chłodem szyby gaszą bólPatrzę na kamienny mur.Kiedyś runę z okna w dółAle czy to prawda?Wszystko dzisiaj takie względneRacje wyższe od moralnych prawd.Jedno jest od dawna pewneDla bogatych zbudowano świat.Nie dla biednych jest ten lepszy świat.Czy się dziś zarobić daNa pół luxus mego ja.Na rozrzutność własnych zdań.I na milość kilku pańCzy to ja się zwierzam WamCzy to tylko cisza graJestem tu zupełnie sam Ale czy to prawda?Oto człowiek numer jedenZrobi ze mną, to co będzie chciał.Sprawiedliwość czeka w niebieA ja tylko jedno życie mamA ja tylko jedno życie mamA jedno, jedno życie mamCzy to ja sie zwierzam WamCzy to tylko cisza graJestem tu zupełnie samAle czy to prawda?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Perfect: Wieczorny przegl

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Perfect: Wieczorny przegl

Skomentuj tekst

Perfect: Wieczorny przegl

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna gdy”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czy to moje mysli sa czy mnie chrroni wlany dom
 • tekst wieczorny dom
 • a kiedy budze sie w nocy perfekt
 • Perfect jakby strzelał ktoś

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wieczorny przegl - Perfect, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wieczorny przegl - Perfect. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Perfect.