Pezet / Noon: To tylko raz 02

Tekst piosenki

Brak wideo

Pezet / Noon

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Pezet / Noon: To tylko raz 02

Zrozumiałeś swój błąd ? spoko teraz słuchaj tego czuj to po to żeby być wysoko to pierwszy bit pierwszy pierwszy bass których słuchasz drugi raz za pierwszym zmarnowałeś naszą pracę i swój czas to krąży w twoich żyłach jak alkohol krąży, jesteś na wyżynach spoko bit jest dobry dobry towar to dobry bit dobre słowa ta płyta jest bezcenna weź ją dobrze schowaj wiesz wczoraj gdy słuchałeś tego pierwszy raz sorry powiedz jak ty mogłeś wszystko tak spierdolić ? zmarnować tak powiedz jak mogłeś to tak spieprzyć ? jak płyta w mp3 może dać efekty ? jak teksty wersy zwrotki i słowa tu nie chodzi o fotki wiesz ta płyta jest do was ta płyta jest dobra wiesz ta muzyka jest dla mnie jak dla innych wiara w Boga gdzieś, zaraz w domach w mieszkaniach, w samochodach zabrzmi jak nie zmarnujesz naszej pracy nie wyrzucisz jej za drzwi płyta bez okładki bez opisu ? no nie wiem wrzuć oryginał na słuchawki i niech trafi prosto w ciebie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pezet / Noon: To tylko raz 02

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pezet / Noon: To tylko raz 02

Skomentuj tekst

Pezet / Noon: To tylko raz 02

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Moje 5 minut EKIPA
    „Ekipa prezentuje piosenkę "Moje 5 minut". [Refren: Zbyszek Król, Kuba Jurek, Marta Różańska] (Pięć minut, to jest moje pięć minut) (W ręce as, nie chcę więcej stać z tyłu) (Pięć minut, tojest mo”
  • 1DAY IN LA bambi, Oki, francis
    „Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
  • Do końca dni - x Majtis, samunowak FANKA
    „Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
  • Dame Un Grrr - x ‪Kate Linn Fantomel
    „Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
  • Nie życzę ci źle Quebonafide
    „Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • pezet tylko raz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To tylko raz 02 - Pezet / Noon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To tylko raz 02 - Pezet / Noon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pezet / Noon.