Pięć Dwa Dębiec: Papieros (skit)

Tekst piosenki

Brak wideo

Pięć Dwa Dębiec

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Papieros (skit)

Jestem jak papieros...170 centymetrów owiniętego w białą bibułkę skóry człowieka.Ktoś zapala mnie miłością,Zaciąga się kilka razy i zostawia wśród popiołu bym dogasł.Raz, drugi, trzeci...Ulatuje z dymem i sam nie wiem ile jeszcze mnie we mnie zostało.Boże, nie pozwól bym stał się niedopałkiem,Snującym się we własnych myślach bez celu.Nie chce być taki, jak oni...Zużyci, zduszeni, przepaleni brązową smolistą beznadzieją...Wdech, wydech... puszczony z dymem...Czy masz jeszcze siłę i ile jej jest,Aby płonąć tak mocno jak chcesz,Tak długo jak chcesz, i nie spalić się?Popij dużo, aby oddalić ten dzień.Gdy popiół zostanie, ty będziesz jak cień.Nieba nie będzie już, zostanie cień i żar dogasający w tobie,Który kiedyś przypominał pochodnię...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Papieros (skit)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pięć Dwa Dębiec: Papieros (skit)

Skomentuj tekst

Pięć Dwa Dębiec: Papieros (skit)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • papieros skit słowa

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Papieros (skit) - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Papieros (skit) - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.