Pięć Dwa Dębiec: Papieros (skit)

Tekst piosenki

Brak wideo

Pięć Dwa Dębiec

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Papieros (skit)

Jestem jak papieros...170 centymetrów owiniętego w białą bibułkę skóry człowieka.Ktoś zapala mnie miłością,Zaciąga się kilka razy i zostawia wśród popiołu bym dogasł.Raz, drugi, trzeci...Ulatuje z dymem i sam nie wiem ile jeszcze mnie we mnie zostało.Boże, nie pozwól bym stał się niedopałkiem,Snującym się we własnych myślach bez celu.Nie chce być taki, jak oni...Zużyci, zduszeni, przepaleni brązową smolistą beznadzieją...Wdech, wydech... puszczony z dymem...Czy masz jeszcze siłę i ile jej jest,Aby płonąć tak mocno jak chcesz,Tak długo jak chcesz, i nie spalić się?Popij dużo, aby oddalić ten dzień.Gdy popiół zostanie, ty będziesz jak cień.Nieba nie będzie już, zostanie cień i żar dogasający w tobie,Który kiedyś przypominał pochodnię...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pięć Dwa Dębiec: Papieros (skit)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pięć Dwa Dębiec: Papieros (skit)

Skomentuj tekst

Pięć Dwa Dębiec: Papieros (skit)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównice, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • papieros skit słowa

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Papieros (skit) - Pięć Dwa Dębiec, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Papieros (skit) - Pięć Dwa Dębiec. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pięć Dwa Dębiec.