PIH: Nie ma miejsca jak dom

Tekst piosenki

Brak wideo

PIH

Teksty: 126 Tłumaczenia: 1 Wideo: 43

Tekst piosenki

PIH: Nie ma miejsca jak dom

Uniwersytet życia, nie szukam śladów bestii Niejeden talent wśród nas sam się unicestwił Cmentarz- rozpaczy, miłości to bloki Jak rozlane wnętrzności Nikt nie czyta horoskopów, nie interpretuje zodiaków Wisi fatum, z deszczu pod rynnę dzieciaku Seria dramatów nie dla potrzeb rapu, Byłbyś zarobiony, lecz tragedia nie nosi karatów Dochodzi swego metodą prób, błędów, Przedzierając się przez opary wódy, skrętów Piekło niby z cementu, wybrukowane z przekrętów Nie wyrwiesz się jak nie posiadasz talentu Wola, determinacja, silne dłonie Jedyne klejnoty w Twojej koronie Nie jest cudownie, lecz nie chcesz tego zamienić Czemu? Nie ma drugiej obiecanej ziemi Ref.x2 Nie ma miejsca jak dom (nie ma, nie ma) Nie ma miejsca jak dom (nie ma, nie) Gdziekolwiek byś nie był nic tego nie zmieni To dla tych co zjedli chleb betonowych osiedli Paranoja trzyma w szponach Życie w wytapetowanych inkubatorach Jak na dzień dzisiejszy mało dobrych informacji Świat skaleczonych nadziei, zdławionych aspiracji Co zgotuje los To dobry kucharz, na zimne dmuchasz, Metr siedemdziesiąt dziewięć Dużo przedsięwzięć, lecz nigdy za wiele, Czasami trudy mogą wynieść ponad ideę Pogoda dla bogaczy o rzut kamieniem, Parszywy ryj patrzy, drwi w oczy się śmieje W samochodach za szmal starych czują się lepsi, Nigdy nie byli z bloków Każdy z nich tu tylko węszy. Chcą wkupić się, lecz przepaść jest zbyt spora Nie zmienią się, zapomną kim byli wczoraj Na progach, felgach tu rdzy a nie chrom, Co było nie minie nie ma miejsca jak dom Ref. x2 Mam tu witaminy, a mistrza cera ziemista Chudzina-chłopaczyna inwestuje w slim-fast Obok ci, ich życie nie ma czaru, Ręce czarne od smaru, W pocie czoła od rana do wieczora Część siedzi w domach, Przyszłość da im szkoła, Przyjdzie czas, zabłysną jak supernowa Są też Ci, którym nikt nic nie da, sami wezmą, Będzie lepiej? Nie sądzą, wiedzą jedno, Że w przyrodzie nic nie ginie, zmienia właściciela Okazja to nadzieja, potrzeba coś do jedzenia Ulegają słabościom, bliskość pożądanej rzeczy kusi, Ucisk dusi, wcześniej czy później zmusi Skracają życie, gwałtownych zmian, tracą wątek, Zdrowy rozsądek, pada plan Nic nie jest proste, tym bardziej logiczne, Alkohol partnerem, nie wymagaj tężyzny psychicznej Codzienne życie, a nie słodycze, Chłopaczyny, których nie liczę, a na których liczę Rzeczywistość razem w cuglach nas trzyma Co jak co, przeszłość nie runie jak lawina Ref. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PIH: Nie ma miejsca jak dom

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

PIH: Nie ma miejsca jak dom

Skomentuj tekst

PIH: Nie ma miejsca jak dom

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie ma miejsca jak dom tekst
 • nie ma miejsca jak dom
 • pih niema miejsca jak dom tekst
 • niecma takich miejsc na dom pih
 • Na progach felgach tu rdza nie chrom

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie ma miejsca jak dom - PIH, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie ma miejsca jak dom - PIH. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PIH.