Pijani Powietrzem: Lataj

Tekst piosenki

Brak wideo

Pijani Powietrzem

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Pijani Powietrzem: Lataj

zróbmy kawałek dobra, jaki? czekaj robię go robię go a czas ucieka posłuchaj słów, które płyną jak rzeka przyrzekam na to nie ma lekarst, zróbmy kawałek dobry tylko o czym ? zróbmy o życiu które się toczy prosto z mostu po prostu w oczy pokaz przeźroczy cię zauroczy, zróbmy kawałek, ale po co ? po to by ubarwić wam sny nocą emocje wzrosną ze zdwojoną mocą pijani powietrzem srebrzą złocą zróbmy kawałek ale kiedy? kiedyś, wtedy kiedy kredy narysują nam szlaki, latający holender, szybujący jak ptaki zróbmy kawałek, ale w jaki sposób? zróbmy na sposób powstania kosmosu dla wszystkich osób w świecie chaosu wszystkim bliskim sercu - śliwka i fokus zróbmy kawałek dobra, ale gdzie? zróbmy kawałek jak wałek na giełdzie co to będzie jak to przejdzie? będzie rosło napięcie zróbmy kawałek, ale w jakim stylu? cudowna podróż po winylu od paru minut obrany azymut rymów w bród cud dymu cziluj zróbmy kawałek kawałek czego? czegos niepowtarzalengo pfk ego posłuchaj tego brzmienie serca wpadające do ucha jak mucha zróbmy kawałek jak woo-hah! ściągam mp3 z sieci jak bucha wciąż tego słucham non stop na odsłuchach mam hiphop w uszach po kilku ruchach zróbmy kawałek ot tak bez przechwałek aha czaję i jadę dalej zamknij oczy w nocy spokój jak z alej krótkotrwały jak ogień zapałek zróbmy kawałek nie mam pytań znikam.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pijani Powietrzem: Lataj

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pijani Powietrzem: Lataj

Skomentuj tekst

Pijani Powietrzem: Lataj

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tłumaczenie utwory lataj ce nad nami
 • Roksana węgiel ďzwonek

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lataj - Pijani Powietrzem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lataj - Pijani Powietrzem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pijani Powietrzem.