Piotr Szczepanik: Zabawa podmiejska

Tekst piosenki

Brak wideo

Piotr Szczepanik

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Piotr Szczepanik: Zabawa podmiejska

Tango za pół złotego - kto chce Tańczyć, te płacić.Spojrzenia dziewczyn są gorące,Można się w tańcu zatracić.Po co mi ściany, po co dachy,Wystarczy sufit z gwiazd.Podłoga z desek, księżyc z blachy,No i oczu twych blask.Zabawa podmiejska,Z soboty na niedzielęDłużej gra orkiestra.Nie miejska, nie wiejska, zabawa podmiejskaWygra , kto śmielej gra.Nic nie mów, nic nie mów, gdy gra orkiestraWtedy spokój jest na deskach.Ja z tobą, ty ze mną, bo gdy kończy się noc i ciemność,Znów wrócę pod dach, gdzie miłość zwyczajny ma smak.Tango dla tych, co pragną tańczyć, Tak jak ja z tobą.Bo tu za wszystko trzeba płacić,Kiedy się nie zna nikogo.Bo to zabawa jest podmiejska,W cieniu milczących drzew.I można znaleźć się na deskach,Kiedy trafi się źle.Zabawa podmiejska .....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Piotr Szczepanik: Zabawa podmiejska

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Piotr Szczepanik: Zabawa podmiejska

Skomentuj tekst

Piotr Szczepanik: Zabawa podmiejska

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (12 lutego 2014, 22:42)
Re: Piotr Szczepanik - Zabawa podmiejska
Autorem tekstu jest Jerzy Miller!

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zabawa podmiejska
 • zabawa podmiejska tekst
 • tango za pol zlotego
 • Zabawa podmiejska P Szczepanik
 • tango za pół złotego kto chce

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zabawa podmiejska - Piotr Szczepanik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zabawa podmiejska - Piotr Szczepanik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Piotr Szczepanik.