Pod Budą: Jeszcze tyle nie wiem

Tekst piosenki

Brak wideo

Pod Budą

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Pod Budą: Jeszcze tyle nie wiem

Wczoraj mi wręczył kolczyk złoty i długo trzymał mnie. za rękę i pomyślałam że zaloty takie niewinne są i piękne Lecz uczyć mi się nagle nie chce i coś w spojrzeniu się zmieniło i jakoś dziwnie bije serce więc może tak wygląda miłość? W zaczarowaniu bardzo trudno dojść do siebie jakby przeczytał ktoś po chińsku piękny wiersz i tylu rzeczy jeszcze nie wiem i tylu rzeczy jeszcze nie wiem jeśli cię córko to pociesza to ja też jeśli cię córko to pociesza to ja też Wczoraj dostałam kolczyk złoty, i unikałam pocałunków bo pocałunek to jest motyl nie zna przyczyny ni kierunku Lecz jeśli wpadnie się na amen i człowiek gotów duszę sprzedać to wciąż nie wiemy co jest grane i jakże cudna ta niewiedza W zaczarowaniu...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pod Budą: Jeszcze tyle nie wiem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pod Budą: Jeszcze tyle nie wiem

Skomentuj tekst

Pod Budą: Jeszcze tyle nie wiem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wiem ze jeszcze nie wiem wiersz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeszcze tyle nie wiem - Pod Budą, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeszcze tyle nie wiem - Pod Budą. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pod Budą.