Pod Budą - Jeszcze tyle nie wiem tekst piosenki - Teksciory.pl

Pod Budą: Jeszcze tyle nie wiem

Tekst piosenki

Brak wideo

Pod Budą

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Pod Budą: Jeszcze tyle nie wiem

Wczoraj mi wręczył kolczyk złoty i długo trzymał mnie. za rękę i pomyślałam że zaloty takie niewinne są i piękne Lecz uczyć mi się nagle nie chce i coś w spojrzeniu się zmieniło i jakoś dziwnie bije serce więc może tak wygląda miłość? W zaczarowaniu bardzo trudno dojść do siebie jakby przeczytał ktoś po chińsku piękny wiersz i tylu rzeczy jeszcze nie wiem i tylu rzeczy jeszcze nie wiem jeśli cię córko to pociesza to ja też jeśli cię córko to pociesza to ja też Wczoraj dostałam kolczyk złoty, i unikałam pocałunków bo pocałunek to jest motyl nie zna przyczyny ni kierunku Lecz jeśli wpadnie się na amen i człowiek gotów duszę sprzedać to wciąż nie wiemy co jest grane i jakże cudna ta niewiedza W zaczarowaniu...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pod Budą: Jeszcze tyle nie wiem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pod Budą: Jeszcze tyle nie wiem

 

Skomentuj tekst

Pod Budą: Jeszcze tyle nie wiem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Fiołkowe Pole Sobel
  „Słodka jak truskawki latem A trzyma w łapie tylko kubek słonych łez Skromna jak pole fiołkowe I to w ponury dzień Ej, chyba dzwoni kurier Tylko szkoda ze tym razem kwiaty wylądują w kuble Dobrze”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • Niemożliwość pożegnań (ft. Bisz) Pawbeats
  „pogubiony w codzienności czas znajduje już z rzadka usiąść z tobą swobodnie na dłużej nie sprawdzając zegarka jedyne formy bliskości wspomnienia aż ciężkie od znaczeń mówiące wszystko, czego ni”
 • Hieny chichot Intruz
  „Znam dobrze hieny chichot Jest gorszy kurwa niż fleszback Ten rap was wypatroszy hieny Od szyi po pępek Dawaj bit bo coś mi ciąży Tej znajomości to defekt Nigdy już nie będę naciągany jak naplet”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wiem ze jeszcze nie wiem wiersz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeszcze tyle nie wiem - Pod Budą, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeszcze tyle nie wiem - Pod Budą. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pod Budą.